Maleo Reggae Rockers w Halo Polonia (LIVE)

Maleo Reggae Rockers
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Już DZIŚ zapraszamy o 22:200 do oglądania Halo Polonia/TV Polonia. O najlepszych i najważniejszych utworach legendarnego i wciąż działającego składu Maleo Reggae Rockers opowie Darek Malejonek!

Zespół Maleo Reggae Rockers zagra 2 utwory, w tym promujący album singiel „Nie mów nie”.

Album „20 lat Maleo Reggae Rockers – bez Was nie ma nas – Dziękujemy!” powstały z myślą zarówno o wiernych sympatykach, jak i tych, którzy dopiero dołączają do tego grona, zawiera 15 kultowych kawałków zebranych przez Darka Malejonka z zespołem ze wszystkich krążków wydanych w przeciągu 20 lat działalności grupy.

Tym samym na płycie można usłyszeć gościnnie Grubsona, Pablo Pavo z Regenatorem i EastWest Rockers.

Singiel „Nie mów nie”, promujący wydawnictwo, z bardzo pozytywnym przekazem nie stawiania sobie samym żadnych barier i ograniczeń, świetnie rokuje na następne, co najmniej 20 lat!

W teledysku, uwiarygadniając przesłanie, wystąpiła Zosia BAKSY Brzezińska, najmłodsza (12 lat!) zawodniczka kadry narodowej Freestyle Slalom Skating.

Fani znajdą tu dedykowane dwa bonusy: dubową wersję „I’m Livin On”, hitu światowego mistrza dubu – Dubmatixa oraz zupełnie nową interpretację utworu „Żyję w tym mieście”. „20 lat Maleo Reggae Rockers – bez Was nie ma nas – Dziękujemy!”, to obowiązkowy album dla miłośników rytmów reggae ale też dla tych wszystkich, którzy w życiu cenią pozytywne wibracje!

Maleo Reggae Rockers – Bez Was Nie Ma Nas – Dziękujemy

[buybox-widget category=”music” name=”Bez Was Nie Ma Nas – Dziękujemy” info=”Maleo Regge Rockets”]

▸ Przeczytaj również: Natasza Urbańska i Jej metamorfoza (ZDJĘCIA)

zespoły weselne