Raper ERjot we współpracy z legendarną grupą Rezerwat stworzył zupełnie nową wersję kultowego utworu „Parasolki”.

ERjot feat. Rezerwat
okładka singla ERjot feat. Rezerwat

Do hip-hopowej interpretacji „Parasolek” powstało także specjalne lyric wideo! Hip-hopowe „Parasolki” promują debiutancki album ERjota zatytułowany „Między Prawdą a Bogiem”, którego premiera planowana jest jeszcze w 2015 roku i nad którym raper pracuje od 2010!

Kultowy utwór „Parasolki” Rezerwatu po raz pierwszy został wydany w 1987 roku na płycie „Serce”. Legendarna rockowa formacja współpracowała z ERJotem przy produkcji hip-hopowej wersji swojego utworu.

Jest to czwarty już singiel promujący nadchodzącą płytę ERjota. W poprzednich klipach muzyka gościnny udział brali m.in. Liroy czy Luxuria Astaroth.

ERJot to uznany raper oraz producent muzyczny pochodzący z Gdańska. Pierwsze ślady na swój studyjny album „Między Bogiem A Prawdą” zaczął rejestrować w 2010 roku.

Nad płytą pracuje nieprzerwanie, połowę materiału nagrał z profesjonalnymi muzykami, dogrywając żywe instrumenty do swoich podkładów muzycznych.

POSŁUCHAJ SINGLA
ERJOT FEAT. REZERWAT – PARASOLKI

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


Zobacz także


Nie przegap

loading...
loading...