MUZOTAKTTeledyskiNick Jonas śpiewa dla byczka Fernanda (zobacz teledysk)

Nick Jonas śpiewa dla byczka Fernanda (zobacz teledysk)
N

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Do sieci trafiła zapowiedź animacji “Fernando” (“Ferdinand”) z nową piosenką, którą śpiewa Nick Jonas. Numer także został opublikowany.

Utwór nosi tytuł “Home” i towarzyszy nowej produkcji wytwórni 20th Century Fox. Nagranie zostało nominowane do Złotego Globu, gdzie rywalizuje z piosenkami z filmów “Mudbound”, “Coco”, “Pierwsza gwiazdka” i “Król rozrywki”. Pogodnego, ciepłego numeru można posłuchać poniżej. Z kolei tutaj znajduje się trailer z fragmentami kompozycji.

REKLAMA

“Fernando” to wielki byk o wielkim sercu. Przez pomyłkę zostaje wzięty za niebezpieczną bestię, pojmany i wywieziony z dala od domu. Zdeterminowany by powrócić do rodziny Ferdinand skompletuje ekipę wyrzutków i wyruszy w podróż pełną przygód.

Za reżyserię animacji odpowiada Carlos Saldanha, twórca “Rio”. Film powstał na podstawie książki “Byczek Fernando” Munro Leafa.

Materiały promocyjne partnera

Głosów postaciom udzielają John Cena, Kate McKinnon, Gina Rodriguez oraz Anthony Anderson. Film trafi do polskich kin 5 stycznia.

Nick Jonas to były członek Jonas Brothers. Po zakończeniu działalności boysbandu wokalista skoncentrował się na solowej działalności.

Jego debiut, zatytułowany po prostu “Nick Jonas”, ukazał się w 2014 roku i zawierał takie przeboje jak “Jealous” i “Chains”. Kolejny album artysty “Last Year Was Complicated” miał premierę w 2016 roku i zawierał “Close” nagrany we współpracy z Tove Lo.

[buybox-widget category=”music” name=”Last Year Was Complicated” info=”Nick Jonas”]

Nagrał też z Nicki Minaj piosenkę “Bom Bidi Bom” do filmu “Ciemniejsza strona Greya”.

Ostatnio coraz częściej można go oglądać na ekranie. Zagrał m.in. w serialach “Królowe krzyku” i “Kingdom”. 29 grudnia do kin trafi film “Jumanji: Przygoda w dżungli”, w którym Nick Jonas występuje u boku Dwayne’a Johnsona i Jacka Blacka.

▸ Przeczytaj również: Natasza Urbańska i Jej metamorfoza (ZDJĘCIA)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA