MUZOTAKTTeledyskiO.S.T.R. przedstawia pierwszy singiel z nowej płyty - "Słuch"

O.S.T.R. przedstawia pierwszy singiel z nowej płyty – “Słuch”
O

REKLAMA
REKLAMA

O.S.T.R. zaprezentował pierwszy singel z nadchodzącego albumu “W drodze po szczęście”, który ukaże się po Nowym Roku.

Wydawnictwo promuje nagranie “Słuch”. Kawałek wyprodukowała ekipa Killing Skills, numer obłożył cutami DJ Haem. Teledysk w reżyserii Krzysztofa Grajpera i w obiektywie Mikołaja Sygudy wyprodukowało studio Film Fiction. Z efektem można zapoznać się poniżej.

“W drodze po szczęście” ukaże się 23 lutego 2018 roku. Prace nad pierwszym od czasów “Życia po śmierci” premierowym materiałem trwają od wiosny tego roku.

REKLAMA

W listopadzie nagrania i miksy dobiegły końca. Producentami muzycznymi płyty są Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności, ale nie ostatni co do ważności – O.S.T.R. Na gramofonach udziela się DJ Haem. Innymi słowy, zwycięski skład bez zmian.

Autorem okładki, oprawy graficznej oraz formy wydania produktu jest Grzegorz FORIN Piwnicki, który starał się nawiązać jednocześnie do płyt “Podróż zwana życiem” jak i “Życie po śmierci”, czyli do płyt, z którymi nowa pozycja stanowić będzie nieformalną trylogię.

Album “W drodze po szczęście” już jest dostępny w przedsprzedaży pod tym adresem.

Adam Ostrowski, jak naprawdę nazywa się O.S.T.R., to polski raper, inżynier dźwięku i producent.

Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec. Nagradzany był przez magazyn “Ślizg”, nominowany do Paszportu “Polityki” czy Superjedynki. Za płyty “Kartagina” (z Marco Polo) i “O.c.b.” wyróżniony został Fryderykiem.

▸ Przeczytaj również: Natasza Urbańska i Jej metamorfoza (ZDJĘCIA)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA