MUZOTAKTTeledyskiEd Sheeran doskonały z Andreą Bocellim (WIDEO)

Ed Sheeran doskonały z Andreą Bocellim (WIDEO)
E

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Ed Sheeran zaskoczył kolejną wersją swojego najnowszego przeboju “Perfect”. Tym razem pojawia się w nim legendarny śpiewak operowy Andrea Bocelli. Co z tego wyszło? Posłuchajcie sami!

Fani znają już podstawową, albumową wersję nagrania oraz utrzymany w klimacie folk-country duet z Beyoncé. Teraz do sieci trafiła trzecia wersja piosenki, którą Ed Sheeran zrealizował z Andreą Bocellim.

REKLAMA

Ballady uszlachetnionej wokalnym popisem tenora można posłuchać na Spotifyu.

“Perfect” to czwarty singel z bestsellerowej płyty “÷”. Wcześniej artysta promował album piosenkami “Castle on the Hill”, “Shape of You” oraz “Galway Girl”. Z nowym materiałem muzyk 11 i 12 sierpnia 2018 roku wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Obydwa koncerty są już wyprzedane.

Materiały promocyjne partnera

Poprzednia płyta Anglika to “x” z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Największe hity Anglika to “The A Team”, “Sing”, “Thinking Out Loud”. Wokalista gościł też w serialu “Gra o tron”.

“Perfect” to czwarty singel z bestsellerowej płyty “÷”. Wcześniej artysta promował album piosenkami “Castle on the Hill”, “Shape of You” oraz “Galway Girl”.

[buybox-widget category=”music” name=”÷ Divide Deluxe Edition” info=”Ed Sheeran”]

Z nowym materiałem muzyk 11 i 12 sierpnia 2018 roku wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Obydwa koncerty są już wyprzedane.

Andrea Bocelli to najlepiej sprzedający się artysta w historii muzyki klasycznej. Do tej pory nagrał 15 albumów studyjnych, których nakład przekroczył 80 milionów egzemplarzy.

Bocelli to jednak nie tylko wielki wykonawca muzyki klasycznej, a również gwiazda muzyki popularnej. Za duet z Céline Dion w piosence “The Prayer” do animacji “Magiczny miecz – Legenda Camelotu” zdobył Złoty Glob.

▸ Przeczytaj również: Natasza Urbańska i Jej metamorfoza (ZDJĘCIA)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA