MUZOTAKTTeledyskiSharon den Adel z Within Temptation debiutuje solo! (WIDEO)

Sharon den Adel z Within Temptation debiutuje solo! (WIDEO)
S

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Sharon den Adel, wokalistka Within Temptation zapowiada debiutancki solowy album „My Indigo”! Płyta która ukaże się 10 kwietnia 2018 roku zatytułowana jest również „My Indigo”.

Na debiutanckim solowym albumie Sharon den Adel znajdzie się na niej 10 utworów, w tym opublikowany niedawno singiel „My Indigo”, który natychmiast dotarł do 2. miejsca iTunes w Holandii i 10. miejsca Spotify Polska Viral 50.

REKLAMA

“My Indigo” to efekt osobistych poszukiwań muzycznych artystki i niebywała okazja, by wreszcie wyjść z cienia i zaprezentować w pełni swój talent, również kompozytorski.

„My Indigo to mój blues; moje odczucia i emocje. Negatywne i pozytywne, choć często to te negatywne najbardziej nas dotykają” – wyznaje Sharon den Adel.

Jako wokalistka Within Temptation, Sharon den Adel ma na swoim koncie kilka milionów sprzedanych płyt, ponad 200 milionów streamów na Spotify oraz ponad 500 milionów odsłon teledysków na YT.

Materiały promocyjne partnera

W Polsce Within Temptation zasłynęli utworem „Whole World Is Watching” (ponad 12 milionów odsłon n Youtube!), nagranym z gościnnym udziałem Piotra Roguckiego.

„My Indigo” z pewnością będzie jedną z najbardziej oczekiwanych premier przyszłego roku! Nie możecie tego przegapić! Poniżej prezentujemy świetny numer zapowiadający nowy krążek Sharon!

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak, Margaret i Sound’n’Grace: Wieczór kolęd w TVN! Kiedy?

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA