MUZOTAKTNEWSYMuzykaEd Sheeran napisał piosenkę dla nowego Jamesa Bonda

Ed Sheeran napisał piosenkę dla nowego Jamesa Bonda
E

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Ed Sheeran przyznał, że napisał już piosenkę do nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda, choć nikt go o to nie poprosił.

– Mam napisaną piosenkę do Bonda od jakichś trzech lat, tak na wszelki wypadek – przyznał Ed Sheeran. – Nie powiem, jaki to tytuł, bo ktoś może mi go ukraść, Jest naprawdę dobry.

REKLAMA

Nadchodzące dzieło o Jamesie Bondzie roboczo zatytułowano “Shatterhand”. Udział potwierdzili Daniel Craig (James Bond), Naomie Harris (Miss Moneypenny), Ben Whishaw (Q) i Rory Kinnear.

25. obraz o 007 trafi do kina 8 listopada 2019 roku. Nie wiadomo jeszcze, kto napisze utwór przewodni, ale Ed Sheeran na wszelki wypadek jest już przygotowany.

Nad projektem czuwają producenci Michael G. Wilson i Barbara Broccoli. Scenariusz piszą Neal Purvis i Robert Wade, którzy związani są z serią od 1999 roku, czyli od obrazu “Świat to za mało” z Pierce’em Brosnanem. Podstawą będzie książka “Never Dream Of Dying” autorstwa Raymond Benson, który napisał też “Jutro nie umiera nigdy”, “Świat to za mało” i “Śmierć nadejdzie jutro”. W powieści 007 wdaje się w romans z filmową gwiazdą , której mąż powiązany jest z kryminalną organizacją The Union.

W marcu 2017 roku Ed Sheeran wydał swój trzeci album – “÷”.

Materiały promocyjne partnera

[buybox-widget category=”music” name=”÷ Divide Deluxe Edition” info=”Ed Sheeran”]

Z nowym materiałem muzyk 11 i 12 sierpnia 2018 roku wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Obydwa koncerty są już wyprzedane.

Poprzednia płyta Anglika to “x” z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Największe hity Anglika to “The A Team”, “Sing”, “Thinking Out Loud”. Wokalista gościł też w serialu “Gra o tron”, a ostatnio można go usłyszeć na nowym krążku Eminema, “Revival”.

▸ Przeczytaj również: Natasza Urbańska i Jej metamorfoza (ZDJĘCIA)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA