Eminem chciał nagrać duet z Adele

Eminem
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Eminem przyznał, że Beyoncé nie była jego pierwszym wyborem do duetu “Walk On Water”.

Eminem nie ukrywa, że oryginalnie chciał nagrać piosenkę z angielską gwiazdą popu, Adele. Artyści nawet się dogadali, ale stan zdrowia Adele nie pozwolił jej nagrać utworu.

– Coś stało się z jej głosem i nie mogła tego zaśpiewać – wyjaśnia hiphopowy gwiazdor. – Jest zaledwie kilka osób, które są w stanie wykonać ten numer.

Skoro Adele nie mogła, hiphopowy gwiazdor zgłosił się do Beyonce. Ich wspólnego wykonania “Walk On Water” można posłuchać poniżej.

Kawałek promuje wydany właśnie album Eminema, “Revival”. Następcą “The Marshall Mathers LP 2” z 2013 roku trafił do rąk fanów 15 grudnia. Na krążku usłyszymy Beyoncé, Kehlani, Alicię Keys, Pink i Eda Sheerana, a także X Ambasadors, Skylar Grey i Phreshnera.

[buybox-widget category=”music” name=”Revival” info=”Eminem”]

Eminem to jeden z największych hiphopowych artystów.

Zadebiutował w 1996 roku longplayem “Infinite” (1996). Na koncie ma 15 nagród Grammy i 150 milionów płyt sprzedanych na całym świecie.

▸ Przeczytaj również: 15 najlepszych duetów muzycznych: Taylor Swift, Ed Sheeran i…

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!