Dakota Johnson i Chris Martin w romantycznej podróży

dakota johnson chris martin coldplay
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Dakota Johnson i Chris Martin zdają się potwierdzać swój związek. Aktorka i wokalista Coldplay wybrali się razem w romantyczną podróż.

Dakota Johnson i Chris Martin wybrała się na wycieczkę do Paryża. Widziano ich razem na lotnisku Charles’a de Gaulle’a w stolicy Francji. Później spędzili we francuskiej metropolii kilka dni.

Plotki o romansie gwiazd pojawiły się w październiku. 28-letnia aktorka i 40-letni frontman Coldplay byli razem na koncercie Nicka Cave’a w Izraelu. Dakota Johnson przyleciała też na występ zespołu Chrisa w Buenos Aires.

Anglik ma dwójkę dzieci Apple (13) i Mosesa (11) z małżeństwa z Gwyneth Paltrow. Spotykał się również z Jennifer Lawrence.

Amerykanka jest córką Melanie Griffith i Dona Johnsona. W przeszłości związana była z muzykiem Noah Gershem, aktorem Jordanem Mastersonem oraz walijskim modelem i wokalistą, Matthew Hittem.

Dakota Johnson kojarzona jest przede wszystkim z kinowym hitem “Pięćdziesiąt twarzy Greya” i jego squelami “Ciemniejsza strona Greya” i czekającym na przyszłoroczną premierę “Nowe oblicze Greya”. Zagrała też w nowej wersji dramatu “Odgłosy” (“Suspiria”) czy komedii “Jak to robią single”.

Grupa Coldplay w dorobku ma siedem płyt, z których ostatnia to “A Head Full Of Dreams” z grudnia 2015 roku.

Na całym świecie ich albumy znalazły ponad 80 milionów nabywców. Zespół 14 lipca wydał EP-kę “Kaleidoscope”. Muzycy 18 czerwca 2017 roku wystąpili na PGE Narodowym w Warszawie.

[buybox-widget category=”music” name=”Kaleidoscope EP” info=”Coldplay”]

▸ Przeczytaj również: Linkin Park: Chester Bennington jako hologram na koncertach?

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!