Jessie Ware prosto z Londynu – Your Domino

Jessie Ware na żywo z nowym singlem

We wrześniu Jessie Ware pojawiła się na czterech koncertach w londyńskiej arenie Islington Assembly Hall. Występy zostały zarejestrowane, a ich fragmenty złożyły się na nową EP-kę artystki.

Nowe wydawnictwo Jessie Ware nosi tytuł “Your Domino”. Materiał dostępny jest już do posłuchania i pobrania w serwisach cyfrowych (pod tym adresem). Na zestaw składają się cztery nagrania w wersji live: “Your Domino”, “Sam”, “Alone” oraz “Say You Love Me”.

“Your Domino” to następca albumu “Glasshouse”, który ukazał się 20 października. Materiał powstawał w Los Angeles wraz z wieloletnim współpracownikiem Jessie Ware, Bennym Blanco. Longplay oscyluje mocno wokół tematu związków, ale też wątku rodziny, związanym z tym, że artystka została niedawno matką.

Z nowymi utworami wokalistka pojawi się też na regularnych dwóch koncertach i 4 marca 2018 roku wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie Kraków a 6 marca na warszawskim Torwarze.

Jessie Ware to obecnie jedna z najbardziej popularnych brytyjskich wokalistek w Polsce.

Po dwóch latach od premiery doskonale przyjętego debiutu “Devotion” (platyna w Polsce), w październiku 2014 roku artystka wydała drugi album, “Tough Love” (złoto w Polsce).

[buybox-widget category=”music” name=”Tough Love” info=”Jessie Ware”]

▸ Przeczytaj również: Linkin Park: Chester Bennington jako hologram na koncertach?

https://www.instagram.com/p/Bc45J3zl56Z/

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!