Wszystkie pieniądze świata: Zobacz najnowszy zwiastun filmu

Wszystkie pieniądze świata

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź opartego na faktach filmu Ridleya Scotta “Wszystkie pieniądze świata” (“All The Money In The World”) z Christopherem Plummerem, Michelle Williams i Markiem Wahlbergiem w rolach głównych.

Nowy film Ridleya Scotta przedstawia historię porwania wnuka Jean Paula Getty’ego – najbogatszego człowieka świata, który bardziej niż rodzinę wydaje się kochać swoją fortunę.

W obliczu skandalu związanego z Kevinem Spaceyem, wytwórnia Sony postanowiła wyciąć rolę aktora z obrazu. Postać Johna Paula Getty’ego Sr. przejął Christopher Plummer.

Miliarder Jean Paul Getty (Christopher Plummer) jest znany z nieustępliwego charakteru i skąpstwa. Gdy grupa nieznanych sprawców porywa jego ukochanego wnuka i żąda wielomilionowego okupu, Getty odmawia zapłacenia choćby dolara.

Zrozpaczona matka porwanego – Gail (Michelle Williams) robi wszystko, by skłonić teścia do zmiany zdania, ale bez skutku. Czas ucieka, a porywacze zaczynają tracić cierpliwość. Życie chłopca wisi na włosku i nic nie wskazuje na to, że uda się jeszcze zapobiec tragedii.

Wtedy do drzwi Gail puka tajemniczy mężczyzna, pan Chase (Mark Whalberg) twierdząc, że jest wysłannikiem Jean Paula Getty’ego, specjalizującym się w sprawach nie do rozwiązania.

– Nie zatrudniłem byłego agenta CIA, tylko do przekupywania ludzi – słyszymy w zwiastunie. – Miałeś wykonywać zadania, którym nikt inny nie mógł lub nie chciał sprostać.

Światowa premiera Wszystkie pieniądze świata odbędzie się 25 grudnia 2018 roku. Do naszych kin obraz trafi 26 stycznia 2018 roku.

Scenariusz Wszystkie pieniądze świata napisał David Scarpy. Ridley Scott stanął za kamerą.

Pełen emocji, nowy trailer można obejrzeć poniżej.

▸ Przeczytaj również: Linkin Park: Chester Bennington jako hologram na koncertach?

zespoły weselne