Bovska w nowej polskiej komedii romantycznej “Narzeczony na niby”

Bovska zaprezentowała teledysk do piosenki “Na niby”, promującej komedię romantyczną “Narzeczony na niby” w reżyserii Bartosza Prokopowicza. W filmie występują Piotr Stramowski, Piotr Adamczyk, Julia Kamiński, Sonia Bohosiewicz, Tomasz Karolak.

Bovska prezentuje teledysk do singla „Na Niby”. Utwór promuje komedię romantyczną Narzeczony na niby w reżyserii Bartosza Prokopowicza, która wejdzie do kin w styczniu 2018 roku! 

“Narzeczony na niby” to opowieść o związkowych perypetiach, o wzlotach i upadkach zakochanych, o tym jak łatwo nawet najbliższa nam osoba może złamać nasze serce.

Główna bohaterka filmu z całych sił próbuje stworzyć pierwszy szczęśliwy związek, niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się bardziej zainteresowany sobą niż nią. Pewnego dnia jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieniają jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoaster.

Jest to opowieść o miłości, której towarzyszy plejada gwiazd: Piotr Stramowski, Piotr Adamczyk, Julia Kamińska, Sonia Bohosiewicz, Tomasz Karolak i wiele innych.

Romantyczna komedia “Narzeczony na niby” trafi na ekrany 12 stycznia.

Singiel “Na niby” napisany przez Bovską oraz Jana Smoczyńskiego opowiada o miłości, którą chcemy poczuć całym swoim ciałem, chcemy, żeby nami zawładnęła a nie była tylko udawanym uczuciem pomiędzy dwojgiem ludzi.

Bohaterka piosenki, tak jak główna postać w filmie, chce stworzyć prawdziwy, szczęśliwy i pełen miłości związek jednak niedomówienia oraz małe i większe kłamstwa burzą świat w jakim żyje.

W klipie widzimy Bovska w niebanalnej kreacji wykonującą piosenkę. Do teledysku wpleciono też sporo ujęć z filmu. Z efektem można zapoznać się poniżej.

Debiutancki album Bovskiej, “Kaktus”, miał premierę 11 marca 2016 roku. Pierwszy nakład płyty został wyprzedany w 2 dni. Piosenki artystki znane są widzom serialu “Druga szansa” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej oraz filmu “Planeta singli”.

Wiosną 2017 roku ukazał się jej drugi longplay, “Pysk”.

[buybox-widget category=”music” name=”Pysk” info=”Bovska”]

▸ Przeczytaj również: Linkin Park: Chester Bennington jako hologram na koncertach?

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!