Hugh Jackman: Nie ma nikogo, kto lepiej opowiada niż Ed Sheeran!

Hugh Jackman: Nie ma nikogo, kto lepiej opowiada niż Ed Sheeran!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Hugh Jackman jest wielkim fanem Eda Sheerana, a szczególnie jego tekstów.

Gwiazdor znany z “X-menów”, Hugh Jackman nie kryje, że uwielbia piosenki Anglika. – Nie ma nikogo, kto lepiej opowiada niż Ed Sheeran – przekonuje aktor.

– Cały czas słucham piosenek Eda. Utwór “Castle on the Hill” naprawdę mnie poruszył. Jest piękny. To nie tylko świetna historia, ale na dodatek Ed otwarcie mówi o swoich przyjaciołach.

Hugh Jackman dodał, że jest przekonany, iż Ed Sheeran najpierw skonsultował się ze znajomymi niż wypuścił w świat piosenkę o nich.

– Jestem pewien, że ich zapytał i jestem pewien, że się zgodzili – mówi. – Koniec końców, jest tam wiele czułości.

W marcu 2017 roku Ed Sheeran wydał swój trzeci album – “÷”. Z nowym materiałem muzyk 11 i 12 sierpnia 2018 roku wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Obydwa koncerty są już wyprzedane.

[buybox-widget category=”music” name=”÷ Divide Deluxe Edition” info=”Ed Sheeran”]

Poprzednia płyta Anglika to “x” z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Największe hity Anglika to “The A Team”, “Sing”, “Thinking Out Loud”. Wokalista gościł też w serialu “Gra o tron”, a ostatnio można go usłyszeć na nowym krążku Eminema, “Revival”.

Hugh Jackman obecnie promuje swój najnowszy film, “Król rozrywki” (“The Greatest Showman On Earth”), który do naszych kin trafi 19 stycznia.

▸ Przeczytaj również: Linkin Park: Chester Bennington jako hologram na koncertach?

zespoły weselne