Gdzie się bawić w święta? The Night Before Christmas

Gdzie się bawić w święta? The Night Before Christmas
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Święta – to tradycyjnie czas, który spędzamy w gronie najbliższych, ale nie koniecznie musimy je spędzić w całości przy świątecznym stole. Gdzie więc w nadchodzące święta będą mogli zabawić się warszawiacy? My zapraszamy do Hulakula – Rozrywkowego Centrum Miasta.

Polacy coraz chętniej szukają aktywnych form wypoczynku, także w czasie świąt. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta przygotowała sporo muzycznych atrakcji na nadchodzący czas. Hulakula – to jedno z największych i najdłużej działających centrów rozrywki w Warszawie, które od roku działa w nowych, przestronnych wnętrzach przy ul. Jagiellońskiej 82B.

Nowa siedziba – usytuowana na Pradze Północ – robi wrażenie zarówno swoim rozmiarem, jak i świetnie zorganizowaną przestrzenią rozrywkową. Tu właściwie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku czy upodobań.

Nowa Hulakula – to nie tylko nowoczesne tory bowlingowe, z których słynie, czy stoły bilardowe, ale także duże i bezpieczne place zabaw, dwie sale klubowe, restauracja, najdłuższy w stolicy, 40-metrowy bar, a także bogaty program, który niemal każdego wieczoru oferuje gościom inne wydarzenie muzyczne. A co gospodarze Rozrywkowego Centrum Miasta przygotowali na święta?

Już 23 grudnia Hulakula zaprasza na imprezę The Night Before Christmas. Tego wieczora w sali głównej rządzić będą DJ Rathek i DJ Poniecki.

Gdy choinka będzie już ubrana, prezenty zapakowane, a zakwas na barszcz pięknie zaczerwieni się, będzie to dobry czas na doładowanie energii i restart przed pierwszą gwiazdką. Muzyczna noc w Hulakula na pewno to zagwarantuje.

Natomiast w pierwszy dzień świąt – 25 grudnia – muzycznym parkietem w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta zawładnie szwedzka gwiazda – DJ i producent muzyczny AronChupa – twórca takich hitów jak I’m an Albatraoz oraz Llama in my Living Room, które szturmem zdobywają pierwsze miejsca list przebojów na całym świecie.

▸ Przeczytaj również: Linkin Park: Chester Bennington jako hologram na koncertach?

AronChupa, a właściwie Aron Michael Ekberg, popularność zyskał po wydaniu w sierpniu 2012 r. singla I’m an Albatraoz, który zdobył pierwsze miejsce na szwedzkiej liście przebojów, a także dotarł do pierwszej dziesiątki w zestawieniach hitów m.in. w Niemczech, Francji, Włoszech, Austrii, a także w Australii i Nowej Zelandii.

Teledysk do tej piosenki ma ponad 860 mln wyświetleń. Klip do jego najnowszego singla – Llama in my Living Room – w ciągu sześciu miesięcy osiągnął poziom ponad 53 mln odtworzeń.

W drugi dzień świąt – 26 grudnia – Hulakula zaprasza na X-MAS DISCO FEVER. Za konsolą – rezydent Hulakula DJ Kamil. Tego wieczora na pewno będzie można spalić nadmiar świątecznych kalorii przy największych hitach disco.

zespoły weselne