Meghan Trainor w teledysku Better When I am Dancin’ ze ścieżki dźwiękowej do Fistaszków!

Meghan TrainorJeden z najpopularniejszych, kultowych wręcz komiksów z drugiej połowy ub. wieku – Fistaszki (ang. Peantus) – trafia na wielkie ekrany! W Polsce film o Charlie Brownie, jego psie Snoopy’m i grupie ich przyjaciół (gangu Fistaszków) wejdzie do kin 1 stycznia 2016 roku ale już teraz posłuchać można piosenki promującej ten obraz – najnowszego utworu znanej z hitu „All About That Bass” Meghan Trainor. Utwór nosi tytuł „Better When I’m Dancin’”.

Jak mówi sama artystka: „Miałam niesamowitą okazję zobaczyć wstępną wersję filmu i już wtedy udzieliła mi się niesamowita energia i zabawa, jaką wywarzają wokół siebie Fistaszki. Moja piosenka idealnie pasuje do postaci z filmu, mam nadzieję, że Wam się spodoba!”.

Warto dodać, że z tej okazji powstała także ‘fistaszkowa’ postać Meghan!

Meghan jest autorką także drugiej oryginalnej piosenki „Good To Be Alive”, którą można znaleźć na soundtracku „The Peanuts Movie”, jaki do sprzedaży cyfrowej trafi już 23 października.

Zamawiając go już teraz w przedsprzedaży na iTunes, otrzymuje się do natychmiastowego pobrania właśnie „Better When I’m Dancin’”.

ZOBACZ TELEDYSK
MEGHAN TRAINOR – BETTER WHEN I’M DANCIN’

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!