Margaret prezentuje nową wersję hitu “Heartbeat”!

Heartbeat jest trzecim singlem z płyty „Add The Blonde”. Margaret kontynuuje współpracę ze szwedzkimi producentami Joakimem Buddee i Martinem Erikssonem, a także ze  znanym angielskim producentem Antem Whitingiem.

“W tworzeniu muzyki, chodzi o znalezienie wspólnego języka. Taki też znalazłam z moimi producentami. Tak naprawdę to w jakim języku mówi moja ekipa nie ma znaczenia, ponieważ koniec końców wszyscy musimy mówić jednym językiem – muzycznym. Tylko to się liczy” – wyznaje Margaret

„Tworząc ten utwór, myślałam przede wszystkim o rytmie i to on tutaj jest najważniejszy. W tekście powariowaliśmy ze znaczeniem słowa „beat”, zacytowaliśmy także sławne „Beat It” Michaela Jacksona, a to wszystko po to aby serce tego utworu biło i pulsowało jeszcze bardziej 🙂 Pamiętam jak wraz z moim producentem komponowaliśmy ten kawałem w piwnicy na Pradze starając się zagłuszyć odgłosy ulicy i wtedy nikt z nas nie pomyślał, że ta piosenka może stać się singlem i że tak spodoba się moim fanom” – dodaje Margaret.

Wczoraj MTV ogłosiło, że Margaret została zwyciężczynią w kategorii „Najlepszy Polski Artysta”.

W głosowaniu internautów pokonała m.in. Natalię Nykiel, Sarsę czy Tedego. Teraz zawalczy o tytuł europejski. Wszystko zależy od głosów internautów.

Margaret zmierzy się teraz ze zwycięzcami z innych krajów Europy, m.in.: Agirem z Portugalii, Giorgosem Mazonakisem z Grecji czy Inną z Rumuni. Na stronie pl.mtvema.com trwa już głosowanie.

W tym roku wszyscy zwycięzcy w lokalnych kategoriach automatycznie byli nominowani w kategorii “Najlepszy Światowy Artysta EMA”.

Już 25 października br. na gali MTV EMA w Mediolanie poznamy zwycięzców EMA, poznamy też 6 artystów reprezentujących różne regiony Ziemi: Afryka/Indie, Azja, Austarlia/Nowa Zelandia, Europa, Ameryka Południowa i Ameryka Północna.

ZOBACZ TELEDYSK
MARGARET – HEARTBEAT

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!