MUZOTAKTNEWSYMuzykaNowe życie hitu Britney Spears dzięki "Pitch Perfect 3"

Nowe życie hitu Britney Spears dzięki “Pitch Perfect 3”
N

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Do kin trafił muzyczny film “Pitch Perfect 3”, który podobno w wyjątkowym stylu przypomina jeden z największych przebojów Britney Spears.

Jak podaje dziennikarz “Variety”, Chris Willman, utwór “Toxic” Britney Spears w wykonaniu bohaterek obrazu jest jednym z mocniejszych punktów produkcji. Piosenka pojawia się w jednej z kluczowych scen, a także na początku “Pitch Perfect 3” i w retrospekcjach.

REKLAMA

Jeśli chodzi o główną scenę, przypomina ona nieco sekwencję z filmu o przygodach Jamesa Bonda, a “Toxic” idealnie do niej pasuje.

Co więcej, charakterystyczne partie smyczków i gitary z oryginału Britney Spears z 2004 roku, wykonane są przez panie z The Bellas a capella.

Przypomnijmy, że seria “Pitch Perfect” opowiada o losach studentek śpiewających w chórze The Bellas. Dziewczyny rywalizują w konkursach dla zespołów a cappella, zdobywając uznanie za sprawą innowacyjnego repertuaru opartego na współczesnych numerach popowych czy hiphopowych. Oczywiście, jest też miejsce na przyjaźnie i miłość.

Materiały promocyjne partnera

W nowym filmie chórzystki są już po szkole i zwycięstwie w mistrzostwach chórów a capella. Niestety, młode wokalistki odkrywają, że nie ma pracy dla takich artystek jak one. Na szczęście pojawia się możliwość światowej trasy koncertowej The Bellas. Dziewczyny otrzymują na przykład możliwość zaśpiewania dla amerykańskich żołnierzy.

W obsadzie znalazły się Elizabeth Banks (która wyreżyserowała drugą część cyklu), Anna Kendrick, Rebel Wilson, Hailee Steinfeld, Brittany Snow, Anna Camp, Hana Mae Lee, Ester Dean, Alexis Knapp, Chrissie Fit, Kelley Jakle, Shelley Regner, Ruby Rose, John Lithgow i John Michael Higgins.

Trish Sie nakręciła nową część na podstawie scenariusza Kay Cannon oraz wcześniejszych wersji Mike’a White’a i Dany’ego Foksa. Do kin “Pitch Perfect 3” trafiło 22 grudnia 2017 roku.

“Toxic” zapewniło Britney Spears jej pierwszą i jedyną nagrodę Grammy. Numer dotarł do top 5 list przebojów w 15 krajach.

Jej albumy rozeszły się w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay Amerykanki, “Glory”, miał premierę w sierpniu 2016 roku.

[buybox-widget category=”music” name=”Glory” info=”Britney Spears”]

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak może świętować kolejny sukces! Nominowany do Telekamer!

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA