MUZOTAKTNEWSYGwiazdyWokalista Muse, Matthew Bellamy zaręczony z modelką Elle Evans

Wokalista Muse, Matthew Bellamy zaręczony z modelką Elle Evans
W

REKLAMA
REKLAMA

Matthew Bellamy z rockowej formacji Muse oświadczył się swojej ukochanej, modelce Elle Evans. Kobieta powiedziała “tak”.

Muzyk oświadczył się podczas wakacji na Fiji. Narzeczona poinformowała o zaręczynach na swym Instagramie.

REKLAMA

– Kilka dni po moich urodzinach, przeżywamy najbardziej romantyczne wakacje naszego życia – mój wymarzony mężczyzna poprosił mnie o rękę – napisała szczęśliwa Evans przy fotce, na której zakochani jadą na koniach po plaży.

Para jest razem od dwóch lat. Dla Bellamy’ego to trzecie zaręczyny. Wcześniej chciał ożenić się z włoską psycholożką Gaią Polloni, a później planował pobrać się z Kate Hudson, z którą doczekał się syna.

Trio Muse, któremu przewodzi Matthew Bellamy zadebiutowało w 1999 roku albumem “Showbiz”.

Popularność przyniosły grupie pochodzące z krążka numery “Uno” i “Sunburn”. Jeszcze lepiej na listach przebojów radziły sobie utwory “New Born”, “Bliss” i “Plug In Baby”, które trafiły na wydany 2 lata później, drugi longplay bandu “Origin of Symmetry”.

Przełom przyszedł w 2003 roku wraz z trzecim długogrającym wydawnictwem “Absolution”. Płyta, na której znalazły się nagrania “Time Is Running Out” i “Hysteria” zadebiutowała na 1. miejscu notowania UK Charts.

Kolejne albumy bandu to “Black Holes and Revelations” (2006), “The Resistance” (2009), “The 2nd Law” (2012) i ostatni “Drones” (2015).

[buybox-widget category=”music” name=”Drones” info=”Muse”]

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak może świętować kolejny sukces! Nominowany do Telekamer!

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA