MUZOTAKTNEWSYMuzykaJennifer Lopez razem z Cardi B? Alex Rodriquez potwierdza

Jennifer Lopez razem z Cardi B? Alex Rodriquez potwierdza
J

REKLAMA
REKLAMA

Jennifer Lopez szykuje wspólne nagranie z wschodzącą gwiazdą kobiecego hip-hopu, Cardi B.

Chłopak Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, ujawnił na Instagramie, że jego ukochana i Cardi B pracują nad wspólną piosenką.

Nad nagraniem czuwa DJ Khaled, który na swoim profilu zamieścił zdjęcie z Lopez. Na razie nie wiadomo nic więcej o kawałku.

REKLAMA

22 grudnia Cardi B wypuściła singel „Bartier Cardi” z udziałem 21 Savage. Pod koniec października do sieci trafił utwór „Motor Sport” zrealizowany przez Cardi B i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos nagrała piosenkę „Lick”.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Jej pierwszy oficjalny singel, „Bodak Yellow”, otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat.

Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy.

W dorobku ma przeboje „If You Had My Love”, „I’m Real”, „On the Floor”, „Jenny from the Block”, „Play” czy „All I Have”. Dyskografię Amerykanki zamyka album „A.K.A.”, który miał premierę w czerwcu 2014 roku.

[buybox-widget category=”music” name=”A K A” info=”Jennifer Lopez”]

Obecnie Lopez pracuje nad nową płytą, „Por Primera Vez”. Ostatnio można ją było oglądać w serialu „Uwikłana”, w Polsce emitowanym na TV Puls. Amerykanka potwierdziła też udział w romantycznej komedii „Second Act”.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak może świętować kolejny sukces! Nominowany do Telekamer!

https://www.instagram.com/p/BdAkj0Qndzi/

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA