Nick Jonas chce zdobyć Oscara, ale nagrody nie są najważniejsze

Nick Jonas chce zagrać główną rolę w Nightwing
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Nick Jonas ma szansę na Oscara. Były członek Jonas Brothers przekonuje, że są dla niego ważniejsze rzeczy niż wyróżnienia.

“Home” Nicka Jonasa z animacji “Fernando” znalazł się na tzw. długiej liście utworów, które mają szansę na nominację do Oscara.

– Oczywiście, że chciałbym wygrać, to by było niesamowite, ale nie myślę o tym – zapewnia gwiazdor.

– Dla mnie najważniejsze są projekty, w które mogę się zaangażować. Rzeczy, dzięki którym mogę się rozwijać, pracować z kreatywnymi ludźmi. Trzeba być uważnym, znajdować wspaniałe projekty i próbować się rozwijać.

Piosenka “Home”, której można posłuchać poniżej, otrzymała nominację do Złotego Globu.

Po zakończeniu działalności zespołu Jonas Brothers, Nick Jonas skoncentrował się na solowej działalności.

Jego debiut, zatytułowany po prostu “Nick Jonas”, ukazał się w 2014 roku i zawierał takie przeboje jak “Jealous” i “Chains”. Kolejny album artysty “Last Year Was Complicated” miał premierę w 2016 roku i zawierał “Close” nagrany we współpracy z Tove Lo. Nagrał też z Nicki Minaj piosenkę “Bom Bidi Bom” do filmu “Ciemniejsza strona Greya”.

[buybox-widget category=”music” name=”Last Year Was Complicated” info=”Nick Jonas”]

Ostatnio Nicka Jonas coraz częściej można go oglądać na ekranie. Zagrał m.in. w serialach “Królowe krzyku” i “Kingdom”, a 29 grudnia 2017 roku do kin trafi film “Jumanji: Przygoda w dżungli” z jego udziałem.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak może świętować kolejny sukces! Nominowany do Telekamer!

zespoły weselne