MUZOTAKTNEWSYGwiazdyGwiazdy w świątecznych piżamach: Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, Ariel Winter, Levi Meaden

Gwiazdy w świątecznych piżamach: Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, Ariel Winter, Levi Meaden
G

REKLAMA
REKLAMA

W przypadku niektórych par święta Bożego Narodzenia to świętowanie razem – inaczej, to nie Święta! Sprawdź najciekawsze zdjęcia jak gwiazdy prezentują się w piżamach w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Najciekawsze zdjęcia: Jennifer Lopez i Alex Rodriguez oraz Ariel Winter i Levi Meaden.

48-letnia Jennifer Lopez i 42-letni Alex Rodriguez po raz pierwszy spędzili ze sobą święta Bożego Narodzenia.

Nie da się ukryć, że widok wokalistki w takim klimacie i bez makijażu to niecodzienny widok. Jennifer postanowiła wygodnie spędzić świąteczny poranek i podzieliła się zdjęciem w piżamie i bez makijażu ze swoim ukochanym! Dużo prezentów, piękna ustrojona choinka i świąteczny, rodzinny klimat.

REKLAMA

J.Lo i A-Ros wyglądają naprawdę słodko i na mocno zakochanych, ale musimy przyznać, że bardziej lubimy jak gwiazdy wybierają pasujące zestawy do siebie. I tak np. wystarczy spojrzeć na Levi i Ariela – wyglądają po prostu słodko.

Niektóre gwiazdy postanowiły oficjalne zrobić w tym roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia tzw. wirtualne kartki świąteczne, dzięki czemu ten świąteczny czas zapadnie w pamięci.

Podziel się z nami i zostaw w komentarzu swój wybór na najlepszy świąteczny look!

 

 

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak może świętować kolejny sukces! Nominowany do Telekamer!

https://www.instagram.com/p/BdI1GbNHd9A/

https://www.instagram.com/p/BdJLbqDHMMh/

Chłopak Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, ujawnił na Instagramie, że jego ukochana i Cardi B pracują nad wspólną piosenką.

Nad nagraniem czuwa DJ Khaled, który na swoim profilu zamieścił zdjęcie z Lopez. Na razie nie wiadomo nic więcej o kawałku.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat.

Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy.

W dorobku ma przeboje “If You Had My Love”, “I’m Real”, “On the Floor”, “Jenny from the Block”, “Play” czy “All I Have”. Dyskografię Amerykanki zamyka album “A.K.A.”, który miał premierę w czerwcu 2014 roku.

Obecnie Lopez pracuje nad nową płytą, “Por Primera Vez”. Ostatnio można ją było oglądać w serialu “Uwikłana”, w Polsce emitowanym na TV Puls. Amerykanka potwierdziła też udział w romantycznej komedii “Second Act”.

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA