Gary Barlow żołnierzem Ruchu Oporu w “Ostatnim Jedi”

Gary Barlow żołnierzem Ruchu Oporu w
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Popowy gwiazdor Gary Barlow, znany zespołu Take That, wystąpił w “Ostatnim Jedi”, najnowszej odsłonie sagi “Gwiezdne wojny”.

O udziale wokalisty poinformował Gareth Edwards, reżyser obrazu “Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”.

– Pojawiłem się na planie “Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, ale się spóźniłem, więc wszyscy tylko wydawali mi polecenia – opowiada reżyser. – Nagle patrzę, a po prawej stronie stoi Gary Barlow. Jego żona czy dziewczyna (Dawn Ward) chyba też tam była.

Gary Barlow wcześniej mówił, że ma niewielką rolę “Ostatnim Jedi”, ale ujawnił tylko, że nie będzie szturmowcem.

Jak się okazało wcielił się w żołnierza Ruchu Oporu w scenie bitwy o Crait. Gary miał szczęście, gdyż jego postaci akurat nie wycięto. Swoje epizodyczne role kręcili również Ellie Goulding oraz książęta Harry i William, ale zabrakło ich w ostatecznym montażu.

W obsadzie filmu “Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” znaleźli się Daisy Ridley, Carrie Fisher, Mark Hamill, John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie i Andy Serkis. Ponadto na ekranie widzimy Benicio Del Toro, Laurę Dern i Kelly Marie.

– Stawiając pierwsze kroki w świecie Jedi, Rey dołącza do Luke’a Skywalkera i zaczyna przygodę, podczas której razem z Leią, Finnem i Poe odkrywają tajemnice Mocy i sekrety przeszłości – czytamy w oficjalnym opisie.

Rian Johnson odpowiada za reżyserię, jak i scenariusz.

Solową dyskografię Gary’ego Barlowa zamyka płyta “Since I Saw You Last” z listopada 2013 roku. Jego dorobek z Take That wieńczy wydany rok później longplay “III”.

[buybox-widget category=”music” name=”Since I Saw You Last” info=”Barlow Gary”]

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak może świętować kolejny sukces! Nominowany do Telekamer!

zespoły weselne