Cher broni Meryl Streep i zapewnia, że jest kobietą honoru!

Cher
Cher fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Rose McGowan zarzuciła Meryl Streep hipokryzję, twierdząc, że widziała o niecnych poczynaniach Harveya Weinsteina. Cher broni swoją koleżankę, zapewniając, że jest kobietą honoru. Sprawdź, co powiedziała gwiazda już teraz na MUZOTAKT.pl

Rose McGowan, jedna z ofiar Harveya Weinsteina, skrytykowała Meryl Streep, gdy ta zapowiedziała, że w ramach protestu na Złote Globy ubierze się na czarno.

– Aktorki takie jak Meryl Streep, które szczęśliwe pracowały dla Świni (potwora Weinsteina) ubiorą się na czarno na Złote Globy w ramach cichego protestu – skomentowała Rose McGowan.

– Wasze milczenie jest problemem. Bez wahania przyjmiecie nagrody a naprawdę nic nie robicie, by coś zmienić. Gardzę waszą hipokryzją. Lepiej ubierzcie się u Marchesy.

Meryl Streep zapewnia, że o niczym nie wiedziała i na pewno celowo niczego nie przemilczała.

W obronie Meryl stanęła Cher. – Widziałam, jak Meryl – będąc pięć tygodni po cesarskim cięciu – rzuciła się na wielkiego mężczyznę atakującego kobietę – napisała na Twitterze wokalistka.

– Krzyczał na nią i rzucił się na Meryl, ale jej to nie powstrzymało. Ryzykowała własnym życiem, by ocalić młodą kobietę, kogoś zupełnie obcego. Meryl Streep to kobieta honoru.

Cher grała ze Streep w dramacie “Silkwood” z 1983 roku. Ostatnio panie znów spotkały się na planie “Mamma Mia! Here We Go Again”.

16 lutego 2018 roku Meryl Streep będzie można oglądać w filmie “Czwarta władza” (“The Post”).

Cher ostatni album, “Closer to the Truth”, wydała w 2013 roku. Była to 25. płyta wokalistki, która karierę zaczynała w latach 60. Ostatni film w dorobku Cher to “Heca w zoo” z 2011 roku. Za rolę w obrazie “Wpływ księżyca” (1987) Amerykanka została wyróżniona Oscarem.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak może świętować kolejny sukces! Nominowany do Telekamer!

zespoły weselne