Kasia Moś śpiewa mega hit Roxette! (WIDEO)

Kasia Moś
fot. Dominika Cuda (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Kasia Moś, polska reprezentantka w konkursie Eurowizji 2017 nadal kontynuuje udział w kampanii reklamowej firmy ubezpieczeniowej Link4. Tym razem z dziewczynami z zespołu The Chance zaprezentowała mega hit Roxette!

Kasia Moś w nowej reklamie zaprezentowała świetny cover z repertuaru duetu Roxette. Mowa o piosence “Sleeping in my car”, która wiosną 1994 roku podbiła listy przebojów na całym świecie.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza reklama Kasi dla Link4, w której gwiazda prezentuje największe światowe hity, ale ze zmienionym tekstem.

Jak prezentuje się nowy spot reklamowy, w którym śpiewa Kasia Moś można sprawdzić poniżej.

Warto dodać, że jesienią br. spot telewizyjny „Pierwszy dzwon”, reklamujący ubezpieczenie samochodowe OC firmy Link4, został nagrodzony srebrną statuetką Effie Awards 2017 za najbardziej efektywną kampanię marketingową.

W nagrodzonej reklamie została wykorzystana melodia „Yes sir, I can boogie” duetu Baccara. Piosenkę oczywiście wykonała Kasia Moś razem z zespołem The Chance.

Kasia Moś swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku piętnastu lat.

To właśnie dla niej Robert Janson (Varius Manx) napisał piosenkę “I Wanna Know”. W 2012 roku wzięła udział w trzeciej edycji Must Be The Music, w którym doszła do finału i zajęła trzecie miejsce.

Podczas Eurowizji 2017 reprezentowała Polskę z piosenką “Flashlight”. 9 maja br. wystąpiła jako jedenasta w kolejności startowej w pierwszym półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji i z dziewiątego miejsca awansowała do finału, który odbył się 13 maja. Zajęła w nim dwudzieste drugie miejsce po zdobyciu 64 punktów.

Jesienią telewizja Polsat wyemitowała ósmy sezon programu Twoja twarz brzmi znajomo z udziałem Moś. Piosenkarka wygrała siódmy odcinek programu, wcielając się w Alicię Keys, za co otrzymała nagrodę w wysokości 10 tys. zł, którą przekazała Straży dla Zwierząt w Polsce. Po dziewięciu odcinkach zajęła piąte miejsce.

Wcześniej gwiazda występowała w USA w zespole „The Pussycat Dolls Burlesque Review” u boku takich gwiazd jak Kelly Osbourne, Mya i Carmen Electra.

W 2015 roku wydała swój debiutancki album, na którym znajduje się 13 utworów, większość z nich to wspólne kompozycje rodzeństwa Moś. To połączenie elektroniki i soulu z elementami popu.

[buybox-widget category=”music” name=”Inspination” info=”Kasia Moś”]

▸ Przeczytaj również: Paris Jackson i Cara Delevingne romansują razem?

Jutro, tj. 31 grudnia po godz. 21:00 będzie można usłyszeć Kasię na żywo podczas Sylwestra w Krakowie na Rynku Głównym – wstęp wolny! Czy na imprezie sylwestrowej usłyszymy także coś z repertuaru Roxette?

Kasia Moś i The Chance w mega hicie Roxette

https://www.youtube.com/watch?v=FsuramQ0IQQ

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!