Doda i Bohdan Łazuka nagrali wspólnie piosenkę! (TELEDYSK)

Bohdan Łazuka wydał pierwszą od dawna płytę. Album składający się z samych duetów promuje utwór “Między nami pokój” wykonywany z Dodą.

W sieci pojawił się teledysk do wspólnej piosenki “Między nami pokój” – Bohdan Łazuka i Doda. Niecodzienny duet nagrał wideo w warszawskim Teatrze Syrena.

Szanowni Państwo próżno w dzisiejszych czasach nafaszerowanych chaosem informacyjnym, zunifikowanymi rozwiązaniami, które niestety weszły również w sferę kultury tworząc bardzo często mniej lub bardziej przyswajalną papkę znaleźć produkt, który będzie charakterystyczny, wyróżniający się i co najważniejsze posiadający swoją autorską identyfikację .Taki jest najnowszy album Bohdana Łazuki. (Warto dodać, że ostatnia autorska płyta Pana Bohdana wydana została w 1989 r.)

To artystyczne przedsięwzięcie było nie lada wyzwaniem zarówno dla Pana Bohdana jak i dla wszystkich Artystów biorących udział w tym projekcie.

Największym wyzwaniem było połączenie elementów z założenia nie pasujących do siebie. To przeszłość, w której sugestywnie zatopiony jest Pan Łazuka i dzisiejsze rozwiązania komunikacyjne. Zatem  pojawił się filozoficzny problem “ jak mieć ciastko i zjeść ciastko? ”.

Żeby rozwiązać ten nurtujący problem w przypadku tej produkcji na przeciw wyzwaniu ruszył tandem producencko – kompozytorski Piotr Remiszewski i Marcin Nierubiec.

Po wielogodzinnych spotkaniach z Panem Bohdanem, który niczym wehikuł czasu przenosił jego uczestników w lata 50-te, 60-te, i 70-te udało się znaleźć źródło jego artystycznej wrażliwości. Był to moment potrzebny do inicjacji przemyślanego procesu twórczego nad płytą.

Koncepcja albumu zakładała, że do każdego utworu nasz Nestor zaprosi gości. Tak też się stało i na najnowszej płycie pojawili się wyjątkowi Artyści tworzący duety z Panem Bohdanem.

Album “ Nocny Bohdan” to świat analogowych dźwięków, który wśród zero-jedynkowego chaosu pozwala nam przenieść się do oazy, w której będziemy mogli przebywać w otoczeniu kojących i przyjemnych dla ucha i ducha dźwięków. Serdecznie zapraszamy do tej wyjątkowej muzycznej podróży.

▸ Przeczytaj również: Paris Jackson i Cara Delevingne romansują razem?

Zobacz teledysk Bohdan Łazuka, Doda – Między nami pokój

https://www.youtube.com/watch?v=69Sj8kYK3l0

Tekst piosenki
Bohdan Łazuka i Doda, Między nami pokój
muzyka: Marcin Nierubiec, słowa: Michał Zabłocki
1. Nie chcę się kłócić
nie chcę się spierać
Kto kogo bardziej
kochał i kiedy
Niech ci będzie, że to ty
wcześniej zaufałaś mi
Chociaż moim zdaniem pierwszy byłem ja
Gdzie ty tam ja
między nami pokój
choć spór  od lat
nieustannie trwa
Z dwojga nas  kto i jak
pierwszy raz
dał miłości znak
Słodko się z tobą
idzie na noże
Słodko się z tobą
bije do krwi
Każde z nas popsuło coś
I problemów było dość
ale jeden temat wciąż pomaga mi
Gdzie ty tam ja
między nami pokój
choć spór  od lat
nieustannie trwa
Z dwojga nas  kto i jak
pierwszy raz
dał miłości znak
Jeszcze dziś pogódźmy się
Głupich żartów już dość
Jeszcze dziś powiedzmy, że
sam to zrobił za nas ktoś…
Gdzie ty tam ja
między nami pokój
choć spór  od lat
nieustannie trwa
Z dwojga nas  kto i jak
pierwszy raz
dał miłości znak

zespoły weselne