Serial “Botoks” już w tym miesiącu wbije Cię w fotel!

Serial Botoks już w tym miesiącu wbije Cię w fotel!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Znamy szczegóły serialu “Botoks”, który ma być jeszcze bardziej wstrząsający niż film.

Showmax ujawnił datę premiery serialu “Botoks”, którego twórcą – tak jak filmowego pierwowzoru – jest Patryk Vega. Cykl dostępny będzie na platformie od 31 stycznia.

– Jeśli film tobą wstrząsnął, serial wbije Cię w fotel – czytamy na prowokacyjnym plakacie, który można obejrzeć pod tym adresem.

Powstało 6 odcinków, które emitowane będą w tygodniowych odstępach. W rolach głównych występują znane z dużego ekranu Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź i Marieta Żukowska.

Film “Botoks” wymierzony jest w polską służbę zdrowia i – delikatnie mówiąc – nie przedstawia jej w najlepszym świetle.

Bohaterkami są cztery kobiety pracujące w szpitalu. “Botoks” to autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów.

▸ Przeczytaj również: Paris Jackson i Cara Delevingne romansują razem?

– Punktem wyjścia były rozmowy z lekarzami – opowiadał Vega.

– Twierdzili, że nie ma współczesnego filmu, ani serialu, który byłby autentyczny i w prawdziwy sposób opowiadał o polskiej służbie zdrowia. Wszystko dlatego, że zawód lekarza i służba zdrowia owiane są pewną tajemnicą. To hermetyczne środowisko, które chroni samych siebie. My, jako zwykli śmiertelnicy, widzimy tylko fasadę, bo pewne informacje nie wyciekają na zewnątrz.

Obecnie Patryk Vega kończy prace nad obrazem “Kobiety mafii”, który trafi do kin 23 lutego.

zespoły weselne