MUZOTAKTNEWSYMuzykaLuis Fonsi zaśpiewał w Zakopanem "Despacito" z playbacku? (WIDEO)

Luis Fonsi zaśpiewał w Zakopanem „Despacito” z playbacku? (WIDEO)
L

Luis Fonsi, autor największego przeboju tego lata “Despacito”, był gwiazdą Sylwestra Marzeń TVP w Zakopanem.

REKLAMA
REKLAMA

Występ portorykańskiego gwiazdora oglądało 80 tysięcy uczestników koncertu, a także kilka milionów widzów przed telewizorami. Fani podejrzewają jednak, że Luis Fonsi nie wykonał utworu na żywo, tylko z playbacku.

Luis Fonsi dwukrotnie zaśpiewał swój największy hit, czyli słynne „Despacito”. Oprócz tego latynoski piosenkarz zaprezentował również jeszcze nowszy hit – „Echame La Culpa”. W oryginale utwór śpiewa razem z Demi Lovato, której jednak w Zakopnem zabrakło.

Plotka głosi, że portorykański artysta dostał aż 450 tys. zł za to, że zaśpiewał dwie piosenki. Większa część internautów jest niezadowolona z występu gwiazdora. W internecie rozpętała się burza i posypała fala krytyki.

REKLAMA

„Żałosne… jeszcze tyle playbacku w telewizji na raz nie widziałem… 450 tys na to poszło…” czy „Brak szacunku dla fanów i słuchaczy… Uważa się za nie wiadomo jaką gwiazdę, a leci z takiego perfidnego playbacku” – komentują internauci.

Luis Fonsi, właściwie Luis Alfonso Rodríguez López-Cepero urodził się w San Juan. To portorykański piosenkarz i kompozytor, laureat nagrody Latin Grammy, który zyskał międzynarodową rozpoznawalność po wydaniu “Despacito”.

Hit pobił wszelkie możliwe rekordy – w streamingu, sprzedaży i odsłonach na YouTube. Podczas ceremonii rozdania nagród Latin Grammy, artysta zdobył 4 statuetki w kategoriach: Record of the Year, Song of the Year, Best Urban Fusion/Performance oraz Best Music Video Short Version.

▸ Przeczytaj również: Paris Jackson i Cara Delevingne romansują razem?

Luis Fonsi ma na swoim koncie kilkanaście albumów studyjnych. Ostatni z nich, “Despacito & Mis Grandes Exitos”, miał premierę w Polsce we wrześniu 2017 roku.

[buybox-widget category=”music” name=”Despacito & Mis Grandes Exitos” info=”Luis Fonsi”]

Posłuchajcie raz jeszcze, jak brzmiało Despacito w Zakopanem.

Sylwester Marzeń Luis Fonsi – Despacito

https://www.youtube.com/watch?v=WwB88CN0me8

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA