Ed Sheeran gra Brendana, w którym zakochuje się Lisa! (WIDEO)

Ed Sheeran pojawi się w popularnej kreskówce "Simpsonowie". Miniony rok bez wątpienia należał do Eda, nowy także zaczyna się nieźle.

Ed Sheeran gra Brendana, w którym zakochuje się Lisa! (WIDEO)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Odcinek “Simpsonów” z udziałem popowego wokalisty (Ed Sheeran) zostanie wyemitowany w USA 7 stycznia. Już teraz możecie sprawdzić zapowiedź na MUZOTAKT.pl

Ed Sheeran pojawi się w epizodzie zatytułowanym “Haw-Haw Land”, będącym parodią “La La Land”.

Wokalista zagra grającego na pianinie Brendana, w którym zakochuje się Lisa. Krótki klip zapowiadający odcinek z angielskim gwiazdorem można zobaczyć poniżej.

Z kolei pod tym adresem znajduje się grafika przedstawiająca kreskówkowego Brendana. Oczywiście Sheeran będzie w “Simpsonach” też śpiewał.

W marcu 2017 roku Ed Sheeran wydał swój trzeci album – “÷”.

Z nowym materiałem muzyk 11 i 12 sierpnia 2018 roku wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Obydwa koncerty są już wyprzedane.

Poprzednia płyta Anglika to “x” z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Największe hity Anglika to “The A Team”, “Sing”, “Thinking Out Loud”.

Wokalista gościł też w serialu “Gra o tron”, a ostatnio można go usłyszeć na nowych krążkach Eminema i N.E.R.D.

▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran: Wygraj bilet na koncert w Polsce!

“Simpsonowie” zadebiutowali w telewizji w 1989 roku. Produkcją serialu zajmują się Matt Groening, James L. Brooks i Al Jean. Od tamtej pory serial zyskał miano kulturowego fenomenu, zdobył 32 statuetki Emmy, 34 Annie Awards, a w 2016 – People’s Choice Award. Jest także pierwszym serialem animowanym uhonorowanym Peabody Award. “Simpsonowie” mają ponadto swoją ścieżkę turystyczną w Universal Studios, a także gwiazdę w Alei Sław w Hollywood.

▸ Przeczytaj również: Luis Fonsi zaśpiewał w Zakopanem “Despacito” z playbacku? (WIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=mdY3XDGtVnk

zespoły weselne