MUZOTAKTNEWSYMuzykaNie Ed Sheeran, a Sam Smith zaśpiewa dla Bonda?

Nie Ed Sheeran, a Sam Smith zaśpiewa dla Bonda?
N

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Po sukcesie “Writing’s on the Wall”, angielski popowy wokalista Sam Smith jest brany pod uwagę jako twórca piosenki przewodniej do nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Wcześniej mówiono, że to Ed Sheeran może zaśpiewać.

W grudniu 2017 roku Ed Sheeran przyznał, że napisał już piosenkę do nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda, choć nikt go o to nie poprosił.

REKLAMA

Twórcy 25. filmu o 007 rozważają ponowne zaangażowanie Sama Smitha, który zaśpiewał “Writing’s on the Wall” w poprzednim obrazie, czyli “Spectre”.

– Ekipa Bonda uważa, że piosenka Sama odniosła wielki sukces, poza tym świetnie im się współpracowało z wokalistą – mówi informator “New York Daily News”. – Uważają, że ponowna kooperacja z Samem da im dobry start.

Za “Writing’s on the Wall” do “Spectre”, Sam Smith otrzymał Oscara i Złoty Glob.

Materiały promocyjne partnera

Nadchodzące dzieło o Jamesie Bondzie roboczo zatytułowano “Shatterhand”. Udział potwierdzili Daniel Craig (James Bond), Naomie Harris (Miss Moneypenny), Ben Whishaw (Q) i Rory Kinnear.

Nad projektem czuwają producenci Michael G. Wilson i Barbara Broccoli. Scenariusz piszą Neal Purvis i Robert Wade, którzy związani są z serią od 1999 roku, czyli od obrazu “Świat to za mało” z Pierce’em Brosnanem.

Podstawą będzie książka “Never Dream Of Dying” autorstwa Raymonda Bensona, który napisał też “Jutro nie umiera nigdy”, “Świat to za mało” i “Śmierć nadejdzie jutro”. W powieści 007 wdaje się w romans z filmową gwiazdą , której mąż powiązany jest z kryminalną organizacją The Union.

Najnowszy album Sama Smitha, “The Thrill of It All”, miał premierę 3 listopada. W ramach promocji dzieła, 1 czerwca artysta wystąpi na swoim pierwszym koncercie w Polsce podczas Orange Warsaw Festival.

[buybox-widget category=”music” name=”The Thrill Of It All” info=”Sam Smith”]

Anglik zadebiutował płytą “In the Lonely Hour”, która ukazała się 26 maja 2014 roku. Była to trzecia najlepiej sprzedająca się płyta 2014 roku w USA i druga w Wielkiej Brytanii. Dzieło wyróżniono 4 statuetkami Grammy.

▸ Przeczytaj również: Luis Fonsi zaśpiewał w Zakopanem “Despacito” z playbacku? (WIDEO)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA