MUZOTAKTNEWSYFilmBruce Willis ma życzenie śmierci (WIDEO)

Bruce Willis ma życzenie śmierci (WIDEO)
B

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Studio MGM zaprezentowało nowy zwiastun thrillera “Życzenie śmierci” (“Death Wish”) z Bruce’em Willisem w roli głównej. Sprawdź już teraz na MUZOTAKT.pl

Obraz jest remakiem przeboju “Życzenie śmierci” z 1974 roku (na podstawie książki Briana Garfielda z 1972). Bohaterem tamtego filmu był nowojorski architekt Paul Kersey (Charles Bronson), który jest świadkiem okrutnego gwałtu i mordu żony i córki. Widząc bezradność policji, zdesperowany mężczyzna postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość.

REKLAMA

W nowym filmie mściciel nie jest architekt, tylko chirurg (Bruce Willis). Jego żonę gra Elizabeth Shue, a córkę Camila Morrone. Tak jak w oryginale, punktem wyjścia jest brutalny atak na kobiety, do którego dochodzi w ich domu. Zmianie uległo natomiast miejsce akcji: zamiast Nowego Jorku będzie to Chicago, gdzie w ostatnich latach doszło do wielu zabójstw. Rzecz dzieje się współcześnie.

– Kocham swoją rodzinę, ale nie potrafiłem jej ochronić – słyszymy głos bohatera w trailerze. Zapowiedź można obejrzeć poniżej.

Reżyserią zajął się Eli Roth. Scenariusz napisał Joe Carnahan. Roth przyznaje, że wśród jego inspiracji były m.in. takie produkcje, jak “Historia przemocy”, “Wschodnie obietnice” i “Sicario” oraz “Bez przebaczenia”.

Materiały promocyjne partnera

W obsadzie znaleźli się również Vincent D’Onofrio, Mike Epps i Dean Norris. Premierę wyznaczono na 2 marca.

▸ Przeczytaj również: Luis Fonsi zaśpiewał w Zakopanem “Despacito” z playbacku? (WIDEO)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA