Kobiety Mafii: Nowy plakat i zwiastun bez cenzury! (WIDEO)

Na plakacie widzimy wszystkich kluczowych bohaterów produkcji Kobiety Mafii. Dowiadujemy się również, że scenariusz napisany został z gangsterami z Grupy Mokotowskiej. Jak prezentuję teaserowy plakat, można sprawdzić poniżej.

Patryk Vega zaprezentował plakat promujący jego nadchodzące dzieło “Kobiety Mafii”. Już teraz zobacz na MUZOTAKT.pl

Oparty na faktach scenariusz do filmu “Kobiety Mafii” pomógł napisać twórcy pewien gangster.

To wybuchowe, pełne odważnych scen kino sensacyjne, w którym – obok pościgów, strzelanin, intryg i napadów – nie zabraknie humoru i wielkich emocji.

“Kobiety mafii” trafią do kin 23 lutego 2018 roku.

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję “nie do odrzucenia”.

Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej.

Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez grupę mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa).

By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska).

Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant).

Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

▸ Przeczytaj również: Luis Fonsi zaśpiewał w Zakopanem “Despacito” z playbacku? (WIDEO)

zespoły weselne