Firma Dexibell zaprezentowała nowe pianina cyfrowe VIVO H1 i S1

Charakterystyczne, naturalne brzmienia stworzone dzięki technologii T2L są obecne również w nowych modelach i w niczym nie ustępują jakości dotychczas produkowanych pianin tej firmy.

Firma Dexibell zaprezentowała nowe pianina cyfrowe VIVO H1 i S1
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Firma Dexibell przedstawiła dwie nowości wśród pianin cyfrowych – model VIVO H1 i S1.

Dexibell H-1 z serii VIVO Home to nowoczesne, stacjonarne pianino cyfrowe utrzymane w minimalistycznym designie połączonym z charakterystycznym włoskim wyczuciem smaku, przeznaczone dla użytkowników domowych.

Instrument wyposażono w pełnoważony, liczący 88 klawiszy mechanizm klawiatury firmy Fatar a także będące wizytówką marki niespotykanie naturalne brzmienia.

Stacjonarny model VIVO H1 cechuje minimalistyczny, choć nadal obdarzony włoskim temperamentem ryt stylistyczny, sprawiający, że instrument przyciąga spojrzenia.

Charakterystyczna rama, na której osadzono pedały, skonstruowana została tak, aby nie psuć koncepcji całości zwisającym kablem łączącym pedały z klawiaturą.

VIVO H1

Drewniane boki o charakterystycznym kształcie, jak i górna część obudowy mają wyraźne nawiązanie do pozostałych modeli stacjonarnych – H-3 i H-7. Z kolei model H1 został pozbawiony łączności Bluetooth, a za jego nagłośnienie odpowiedzialne są dwa szerokopasmowe głośniki.

Przenośny i kompaktowy model VIVO S1 to idealne rozwiązanie dla mobilnych muzyków, którzy ponad wszystko stawiają jakość brzmienia.

W instrumencie zastosowano lekko ważony mechanizm klawiatury z 68 klawiszami oraz zrezygnowano z umieszczenia jednostki nagłośnieniowej, przez co uzyskano całkowitą wagę poniżej 9 kilogramów!

VIVO S1

Oczywiście instrument posiada wszystkie niezbędne złącza, które pozwolą się nim efektywnie posługiwać tak na scenie, jak i podczas podróży – w tym drugim wypadku przyda się zapewne możliwość bateryjnego zasilania.

Podobnie do stacjonarnego H1, model S1 pozbawiony jest łączności bluetooth.

▸ Przeczytaj również: Sławomir największą gwiazdą Sylwestra 2017 – Miłość w Zakopanem

zespoły weselne