MUZOTAKTNEWSYMuzykaRita Ora i Liam Payne - For You: Piosenka do filmu "Nowe oblicza Greya"

Rita Ora i Liam Payne – For You: Piosenka do filmu “Nowe oblicza Greya”
R

REKLAMA
REKLAMA

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia. Rita Ora i Liam Payne nagrali utwór przewodni do filmu “Nowe oblicze Greya” (“Fifty Shades Freed”), czyli kolejnej odsłony erotycznych przygód Christiana Greya i Anastasii Steele. Posłuchaj zapowiedzi już teraz na MUZOTAKT.pl

Rita Ora i Liam Payne nagrali piosenkę do filmu Nowe Oblicze Greya – For You. Artyści zamieścili na Instagramie zapowiedź zmysłowego, miłosnego nagrania. Premierę singla wyznaczono na 5 stycznia.

REKLAMA

Przypomnijmy, że w poprzedniej części – “Ciemniejszej stronie Greya” – także usłyszeliśmy damsko-męski duet. Numer zatytułowany “I Don’t Wanna Live Forever” (do przypomnienia tutaj) nagrali Taylor Swift i Zayn.

W “Nowym obliczu Greya” do swych ról – Christiana Greya i Anastasii Steele – wracają Jamie Dornan oraz Dakota Johnson. Dziś to państwo Grey, ale nie spodziewajcie się sielanki… Pan Grey ma wielu wrogów.

Rita Ora ponownie pojawi się jako siostra Greya.

W obsadzie znaleźli się również Eric Johnson, Eloise Mumford, Luke Grimes, Victor Rasuk, Max Martini, Callum Keith Rennie, Bruce Altman, Arielle Kebbel, Robinne Lee, Brant Daugherty, Kim Basinger i Marcia Gay Harden.

“Nowe oblicze Greya” trafi do kin na Walentynki 2018 roku.

Przypomnijmy, obrazy “Ciemniejsza strona Greya” oraz “Nowe oblicze Greya” powstawały jednocześnie. Scenariusz obydwu napisał Niall Leonard, prywatnie mąż autorki powieści E.L. James. Za kamerą stanął James Foley.

Rita Ora urodziła się w Prisztinie, w ówczesnej Jugosławii. Jej rodzice pochodzili z Albanii. Matka jest katoliczką, ojciec muzułmaninem. Kiedy dziewczynka miała zaledwie rok, jej rodzina przeniosła się do Londynu. Pierwszy i na razie jedyny album 27-latki, “Ora”, ukazał się w 2012 roku.

[buybox-widget category=”music” name=”Ora” info=”Rita Ora”]

Liam Payne wydał trzy solowe single “Famous in Love”, “Strip That Down” i zrealizowanym z Zeddem, “Get Low”.

Ostatni longplay One Direction, “Made in the A.M.”, ukazał się 13 listopada 2015 roku. To pierwszy krążek nagrany przez grupę jako kwartet, po tym, jak w marcu 2015 roku jej szeregi opuścił Zayn Malik. Obecnie zespół zrobił sobie przerwę, a wokaliści zajęci są solowymi projektami.

[buybox-widget category=”music” name=”Made In The A M” info=”One Direction”]

▸ Przeczytaj również: Sławomir największą gwiazdą Sylwestra 2017 – Miłość w Zakopanem

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA