Beth Behrs: Spłukana dziewczyna uratuje serial Teoria wielkiego podrywu?

Beth Behrs: Spłukana dziewczyna uratuje serial Teoria wielkiego podrywu?
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Beth Behrs znana z sitcomu “Dwie spłukane dziewczyny” oraz Walton Goggins, który zagrał w “Nienawistnej ósemce” wystąpią gościnnie w serialu “Teoria wielkiego podrywu”.

Beth Behrs w serialu Teoria wielkiego podrywu wcieli się w Nell, nauczycielkę w separacji, którą interesuje się Raj (Kunal Nayyar). Walton Goggins sportretuje natomiast męża Nell, Olivera.

Oboje aktorów pojawi się w odcinku, który w USA zostanie wyemitowany 18 stycznia.

Przypomnijmy, że bohaterami “Teorii wielkiego podrywu” są naukowcy i fani science fiction.

Cykl Chucka Lorre opowiada o ich perypetiach w życiu prywatnym, szczególnie o problemach z kobietami. W rolach głównych występują Jim Parsons, Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar oraz Mayim Bialik i Melissa Rauch.

Jak podają zachodnie media, kiepskie wyniki spowodowały napięcia i podobno niektórzy aktorzy są do tego stopnia niezadowoleni, że myślą o odejściu. Co więcej mówi się, że powstanie tylko jeszcze jeden sezon i po 12. odsłonie będziemy musieli pożegnać się z Sheldonem, Leonardem, Penny i resztą.

Teoria wielkiego podrywu (oryg. The Big Bang Theory) – amerykański serial komediowy stworzony przez Chucka Lorre i Billa Prady’ego, którzy są także głównymi producentami razem z Stevenem Malaro. Oprócz tego cała trójka jest głównymi scenarzystami. Serial miał premierę 24 sierpnia 2007 roku na kanale CBS.

W Polsce cykl Teoria wielkiego podrywu emituje Comedy Central.

12 marca 2014 roku, stacja CBS oficjalnie zamówiła trzy kolejne sezony (ósmy, dziewiąty i dziesiąty) „Teorii wielkiego podrywu”. 20 marca 2017 roku, stacja CBS oficjalnie zamówiła dwa kolejne sezony (jedenasty i dwunasty) serialu.

▸ Przeczytaj również: Sławomir największą gwiazdą Sylwestra 2017 – Miłość w Zakopanem

zespoły weselne