Justin Timberlake: Premiera albumu “Man Of The Woods” już za miesiąc!

"Man Of The Woods" to najbardziej ambitny album w karierze Justina Timberlake'a, zarówno pod względem brzmieniowym, jak i tekstowym.

Justin Timberlake: Premiera albumu
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Justin Timberlake, dziesięciokrotny zwycięzca Grammy, czterokrotny zwycięzca statuetek Emmy i jeden z najbardziej cenionych artystów popowych na świecie, powraca z czwartym studyjnym albumem.

Justin Timberlake powraca z nowym albumem “Man Of The Woods”, który ukaże się już 2 lutego!

W piątek, 5 stycznia, poznamy “Filthy” – pierwszy singiel, który wspólnie nagrali i wyprodukowali Timberlake, Timbaland i Danja (wśród autorów wymienieni są także James Fauntleroy i Larrance Dopson). Jednocześnie wraz z nowym singlem ukaże się teledysk!

“Man Of The Woods” to najbardziej ambitny album w karierze Justina Timberlake’a, zarówno pod względem brzmieniowym, jak i tekstowym. Justin połączył dźwięki tradycyjnego amerykańskiego rocka z inspiracjami artystami takimi jak The Neptunes, Timbaland, Chris Stapleton i Alicia Keys.

Nowy album jest opowieścią, którą zainspirowali syn i żona artysty. Inspiracją była także osobista podróż Timberlake’a – od rodzinnego Memphis do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Kolorowy, futurystyczny teledysk do “Filthy” wyreżyserował Mark Romanek. Taneczny klip pokazuje Timberlake’a jako nowoczesnego wynalazcę, który prezentuje swoje najnowsze dzieło światu. Premiera klipu odbędzie się 5 stycznia.

“Filthy” nie będzie jedynym klipem z “Man Of The Woods”. Jeszcze przed premierą albumu, zaplanowaną na 2 lutego, ukażą się trzy teledyski, każdy w innym, wyjątkowym stylu, stworzone przez różnych reżyserów. Nowe piosenki będą wydawane co tydzień, zaczynając od 18 stycznia, aż do premiery płyty.

Dwa dni po wydaniu albumu – 4 lutego – Justin Timberlake wystąpi jako główna gwiazda podczas Pepsi Super Bowl LII Halftime Show.

Justin Timberlake sprzedał dotychczas ponad 32 miliony albumów i wyprzedał największe sale koncertowe na całym świecie. Zdobył też niezliczoną liczbę nagród i nominacji oraz zyskał status jednej z najbardziej poważanych i wpływowych osób w show-businessie.

Wszystkie trzy solowe albumy artysty (Justified, FutureSex/LoveSounds i The 20/20 Experience) zdobyły szereg certyfikatów sprzedaży. Timberlake pięć razy podbił listę singli Billboard Hot 100, a 17 razie jego utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce.

Ostatnim singlem Justina Timberlake’a jest światowy przebój “Can’t Stop The Feeling!” z filmu “Trolls”, który zadebiutował na pierwszym miejscu Billboardu oraz przyniósł artyście dziesiątą w dorobku nagrodę Grammy.

Justin Timberlake jest także utalentowanym aktorem, który wystąpił w wielu różnorodnych filmach, w tym “Alpha Dog”, “Jak czarnego węża”, “Shrek Trzeci” i “The Social Network”. Timberlake zdobył także cztery nagrody Emmy za swoje występy w programie “Saturday Night Live.”

Dyskografię artysty zamyka album The 20/20 Experience wydany w 2013 roku.

[buybox-widget category=”music” name=”The 20 20 Experience Deluxe Version” info=”Justin Timberlake”]

▸ Przeczytaj również: Luis Fonsi zaśpiewał w Zakopanem “Despacito” z playbacku? (WIDEO)

Zobacz zapowiedź nowego albumu – Justin Timberlake

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!