Ariana Grande otrząsnęła się po tragedii? Wzruszający nowy numer!

"Zaczęłam album już rok temu, ale chcę nadal tworzyć. Zamierzam ruszyć swój tyłek i powrócić tak szybko jak to tylko możliwe" - wyznała gwiazda.

Ariana Grande
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Ariana Grande zapowiada nowy singiel, który zwiastuje nowy krążek artystki. Następca “Dangerous Woman” jeszcze w tym roku. Posłuchaj zapowiedzi nowego singla na MUZOTAKT.pl

31 grudnia 2017 roku, w Sylwestra Ariana Grande opublikowała na swoim Instagramie fragment nowego singla z dopiskiem “do zobaczenia w przyszłym roku”.

Jak podaje stacja radiowa Capital FM – nowy kawałek gwiazdy usłyszymy już w lutym br.

Przypomnijmy, że w 2017 roku Ariana Grande zapowiedziała, że pracuje nad nowym krążkiem. Wokalistka wrzuciła do sieci polaroid ze studia oraz krótki klip, w którym widać, jak pracuje nad piosenkami.

Pracę nad nowym albumem przerwała tragedia. 22 maja 2017 roku po występie Ariany Grande w Manchester Arenie doszło do ataku terrorystycznego. W wyniku zamachu, zginęły 23 osoby, a kilkadziesiąt zostało rannych.

Wokalistka wróciła do miasta, by wesprzeć poszkodowanych i 4 czerwca razem z wieloma gwiazdami, wśród których znaleźli się Katy PerryMiley CyrusTake ThatColdplay czy Liam Gallagher, dała dobroczynny koncert.

„Nie chcę nawet wracać do domu i się zrelaksować… W tym samym czasie trasa koncertowa była bardzo emocjonalna, a dla nas wszystkich było to bardzo trudne” – wyznała gwiazda.

“Byłoby miło być blisko swojej rodziny przez jakiś czas, zostać przez chwilę w domu, ale chcę wrócić do studia, ponieważ kocham tworzyć. Zaczęłam album już rok temu, ale chcę nadal tworzyć. Zamierzam ruszyć swój tyłek i powrócić tak szybko jak to tylko możliwe” – dodała Ariana Grande.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”.

Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Ostatnio nagrała z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”.

Dyskografię wokalistki zamyka album pt. “Dangerous Woman” z 2016 roku.

[buybox-widget category=”music” name=”Dangerous Woman” info=”Ariana Grande”]

Czekacie na nową płytę Ariany Grande?

https://www.instagram.com/p/BcqlMQRFfOg/

https://www.instagram.com/p/BdZINXLHo9T/

https://www.instagram.com/p/BdLhfC-HWIi/?taken-by=arianagrande

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!