MUZOTAKTNEWSYFilmNowe oblicze Greya: Nie zobaczymy penisa Jamiego Dornana

Nowe oblicze Greya: Nie zobaczymy penisa Jamiego Dornana
N

REKLAMA
REKLAMA

Fanki serii o Christianie Greyu i Anastasii Steele będą niepocieszone. Odtwórca głównej roli, Jamie Dornan, nie zamierza pokazać się nago w najnowszej części zatytułowanej “Nowe oblicze Greya”.

– Była nadzieja, że całkiem się rozbierze, by przyciągnąć więcej widzów na finał, ale zrezygnowano z tego pomysłu – zdradza informator “The Sun”.

REKLAMA

– Będzie widać jego goły tyłek, ale ludzie od montażu zadbali o to, by nie było widać ani milimetra jego części intymnych.

W “Nowym obliczu Greya” do swych ról – Christiana Greya i Anastasii Steele – wracają Jamie Dornan oraz Dakota Johnson. Dziś to państwo Grey, ale nie spodziewajcie się sielanki… Pan Grey ma wielu wrogów. Rita Ora ponownie pojawi się jako siostra Greya.

W obsadzie znaleźli się również Eric Johnson, Eloise Mumford, Luke Grimes, Victor Rasuk, Max Martini, Callum Keith Rennie, Bruce Altman, Arielle Kebbel, Robinne Lee, Brant Daugherty, Kim Basinger i Marcia Gay Harden.

“Nowe oblicze Greya” trafi do kin na Walentynki 2018 roku.

Przypomnijmy, obrazy “Ciemniejsza strona Greya” oraz “Nowe oblicze Greya” powstawały jednocześnie. Scenariusz obydwu napisał Niall Leonard, prywatnie mąż autorki powieści E.L. James. Za kamerą stanął James Foley.

▸ Przeczytaj również: Sławomir największą gwiazdą Sylwestra 2017 – Miłość w Zakopanem

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA