Kobiety mafii: Miłość, seks i przemoc (zobacz nowy zwiastun)

Patryk Vega napisał scenariusz Kobiety mafii wspólnie z... mafią
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Do sieci trafił nowy zwiastun filmu “Kobiety Mafii” Patryka Vegi. Po reżyserskiej zapowiedzi można obejrzeć wersję przygotowaną przez dystrybutora.

“Kobiety mafii” trafią do kin 23 lutego 2018 roku. Oparty na faktach scenariusz do filmu “Kobiety Mafii” pomógł napisać twórcy pewien gangster.

To wybuchowe, pełne odważnych scen kino sensacyjne, w którym – obok pościgów, strzelanin, intryg i napadów – nie zabraknie humoru i wielkich emocji.

Trailer, w którym pojawiają się wątki miłosne, można obejrzeć poniżej.

▸ Przeczytaj również: Gra o tron: Została ujawniona pewna tajemnica! Seks żółwi w serialu!

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję “nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej.

Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez grupę mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa).

By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska).

Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant).

Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

▸ Przeczytaj również: Sławomir największą gwiazdą Sylwestra 2017 – Miłość w Zakopanem

Zobacz oficjalny zwiastun Kobiety Mafii

"KOBIETY MAFII" – OFICJALNY ZWIASTUN KINOWY DYSTRYBUTORA

"KOBIETY MAFII" – OFICJALNY ZWIASTUN KINOWY DYSTRYBUTORA

Opublikowany przez Patryk Vega Czwartek, 4 stycznia 2018

zespoły weselne