Patryk Vega znów rekordowy! Zwiastun Kobiety mafii obejrzano 1,5 mln razy

Patryk Vega pobił własny rekord. Nowy zwiastun jego nadchodzącego filmu “Kobiety mafii” w jedną noc zdobył półtora miliona wyświetleń.

Na Facebooku Patryka Vegi zadebiutował drugi zwiastun filmu “Kobiety mafii”, czyli cieszącego się olbrzymim zainteresowaniem najnowszego filmu twórcy “Botoksu” i “Pitbulla”. W zaledwie jedną noc nową zapowiedź video wyświetlono ponad półtora miliona razy.

To wynik o ponad pół miliona lepszy niż osiągnęła pierwsza, reżyserska wersja trailera tej produkcji, którą w analogicznym czasie obejrzano milion razy.

Drugi zwiastun “Kobiet mafii” oferuje dużo niepublikowanego jak dotąd materiału. Oprócz spektakularnych karamboli, strzelaniny i napadów widzowie znajdą tu wiele nowych, i często bardzo humorystycznych, scen z udziałem Katarzyny Warnke i Agnieszki Dygant.

Nie zabrakło także trzonu obsady: Bogusława Lindy, Julii Wieniawy, Piotra Stramowskiego, Olgi Bołądź, Aleksandry Popławskiej czy Tomasza Oświecińskiego.

Trailer można sprawdzić poniżej.

▸ Przeczytaj również: Gra o tron: Została ujawniona pewna tajemnica! Seks żółwi w serialu!

“Kobiety mafii” to wnikliwe spojrzenie w głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce. Tym razem jednak ukazane z perspektywy kobiet – żon, córek, partnerek i kochanek najgroźniejszych ludzi stolicy.

“Kobiety mafii” to wybuchowe, pełne odważnych scen kino sensacyjne, w którym – obok pościgów, strzelanin, intryg i napadów – nie zabraknie humoru i wielkich emocji.

Zdjęcia do filmu są kręcone w Polsce, Maroku, Hiszpanii, Danii i Szwecji, a efekt finalny pokaże, że światem polskiej mafii rządzą mężczyźni, ale za ich czynami prawie zawsze stoją gotowe na wszystko kobiety.

W doborowej obsadzie pierwsze skrzypce, w zupełnie zaskakujących rolach, grają aktorki: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa. Partnerują im ulubieńcy żeńskiej części publiczności: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński i Sebastian Fabijański oraz prawdziwe ikony dużego ekranu: Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior.

Obraz pojawi się w kinach od 23 lutego.

▸ Przeczytaj również: Sławomir największą gwiazdą Sylwestra 2017 – Miłość w Zakopanem

Zobacz zwiastun KOBIETY MAFII

zespoły weselne