Hozier, jeden z najbardziej spektakularnych debiutów muzycznych ostatnich lat! Jeden z najlepiej sprzedających się albumów w 2015 roku! Jego sprzedaż przekroczyła 1,5 miliona egzemplarzy.

HozierHozier przygotował dla swoich fanów dwupłytową reedycję albumu „Hozier” . Pierwszy krążek to oryginalny album, natomiast CD2 zawiera ekskluzywne nagrania koncertowe, wybrane z najlepszych koncertów Artysty, których zagrał bez liku w ciągu ostatniego roku na całym świecie.

Dodatkowa płyta zawiera również 4 nagrania z BBC sessions, które zawierają covery Led Zeppelin, Sama Smitha, Ariany Grande, Arcitc Monkeys i Warrena G. Album „Hozier” doszedł do 2 miejsca listy Billboard. Uzyskał multi-platynowy status w Belgii, Kanadzie, Australii, Niemczech, Francji, Włoszech, Danii, Irlandii, Rosji, Szwecji, Polsce, Szwajcarii, Austrii, Holandii.

Ponad 10 milionów singli, 700 milionów streamów, nr 1 na liście Global Spotify chart, nr 1 na Shazam chart, ponad 450 milionów odtworzeni teledysków i ponad milion fanów na Facebooku.

I to wszystko wydarzyło się w ciągu jednego roku! Jeszcze w styczniu 2014 roku grał koncert w klubie Troubadour (na Earls Court) zaledwie dla 100 osób.

ZOBACZ TELEDYSK
HOZIER – WORK SONG

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!