Camila Cabello do fanów Fifth Harmony: “Wy widzicie tylko sen”

Camila Cabello do fanów Fifth Harmony:
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

12 stycznia br. usłyszymy debiutancki album Camila Cabello zatytułowany “Camila”. Artystka odeszła z prezentującego mieszankę popu i R&B zespołu Fifth Harmony pod koniec 2016 roku. Nadal nie chce ujawniać wszystkich szczegółów głośnego odejścia.

Camila Cabello w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone powróciła do tematu odejścia z zespołu Fifth Harmony. Czyżby dla wokalistki ta historia jeszcze nie została zamknięta?

“Wielu moich fanów było, lub jest nadal, fanami grupy Fifth Harmony. Nie chcę psuć im wyobrażeń” – wyznała Camila Cabello.

20-letnia gwiazda zdradziła, że to podobna sytuacja jak w przypadku głośnego rozstania Zayna Malika z grupą One Direction. Bowiem fani nie widzieli tego, co naprawdę się działo za kulisami.

“Oni wierzą w coś, co jest przepiękne. Jestem pewna, że jak w One Direction, nikt nie widzi co dzieje się za kulisami. Wy widzicie tylko sen” – dodała Camila.

Jakie plany ma Camila Cabello?

“Chcę znaleźć czas aby odwiedzić Włochy, pomieszkać w Hiszpanii przez klika lat… Chcę też pojechać do Nowego Jorku, mieć swoje mieszkanie i się zakochać!” – wyznała gwiazda.

“Postanowiłam zatytułować album swoim imieniem, by zaznaczyć nowy rozdział w swoim życiu” – wyjaśnia. “Zaczęło się od historii kogoś innego, a teraz znów jestem sobą” – dodaje wokalistka.

Solowy debiut byłej członkini Fifth Harmony będzie zatytułowany po prostu “Camila”, a ukaże się 12 stycznia 2018 roku. Jednym z producentów materiału jest Pharrell. Po singlu “Havana”, wokalistka zamieściła w sieci utwory “Real Friends” oraz “Never Be the Same”. Wokalistka współpracowała ponadto z Machine Gun Kellym przy nagraniu “Bad Things” i Pitbullem przy numerze “Hey Ma” z soundtracku do filmu “Szybcy i wściekli 8”.

Camila Cabello zajmuje także obecnie czwartą pozycję na liście najczęściej słuchanych artystów na świecie na Spotify – licznik streamów jej utworów przekroczył już 406 milionów, a teledysk do “Havany” obejrzano już 301 milionów razy.

▸ Przeczytaj również: Gra o tron: Została ujawniona pewna tajemnica! Seks żółwi w serialu!

zespoły weselne