MUZOTAKTNEWSYSerialeGillian Anderson opuszcza obsadę serialu American Gods!

Gillian Anderson opuszcza obsadę serialu American Gods!
G

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Gillian Anderson żegna się z kolejnym projektem telewizyjnym. Aktorka zapowiedziała ostatnio, że nadchodzący 11. sezon serialu “Z archiwum X” będzie jej ostatnim. Teraz dodaje, że nie wystąpi już także w serialu “American Gods”. Skąd taka decyzja? Już teraz sprawdź na MUZOTAKT.pl

Po tym jak Gillian Anderson poinformowała, że kończy z serialem “Z archiwum X”, zapowiedziała, że nie wystąpi już także w “American Gods”. Decyzja aktorki w sprawie “American Gods” podobno jest bezpośrednio związana z odejściem showrunnerów Bryana Fullera i Michaela Greena.

REKLAMA

Wcześniej Kristen Chenoweth wyjawiła, że nie jest pewna czy powróci do “American Gods”. Na razie nie wybrano też nowych showrunnerów.

Serial “American Gods” powstał na podstawie powieści Neila Gaimana “Amerykańscy bogowie”.

Akcja telewizyjnej ekranizacji wydanej w 2001 roku książki rozgrywa się w świecie, w którym bogowie i postacie z mitologii żyją wśród zwykłych śmiertelników. Ricky Whittle wciela się w główną rolę – Cienia (Ricky Whittle).

Materiały promocyjne partnera

Tuż przed zwolnieniem Cienia z więzienia, w tajemniczym wypadku ginie jego żona Laura (Emily Browning). Po powrocie do domu, Cień spotyka Pana Wednesdaya (Ian McShane), twierdzącego, iż jest uchodźcą wojennym, byłym bogiem i królem Ameryki. Razem spróbują rozwiązać zagadkę morderstw dokonywanych zimą w pewnym małym miasteczku.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello do fanów Fifth Harmony: “Wy widzicie tylko sen”

W obsadzie pierwszego sezonu znaleźli się również Cloris Leachman, Peter Stormare, Jonathan Tucker, Chris Obi, Mousa Kraish oraz Pablo Schreiber.

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA