Aneta Figiel – gwiazda programu “Jaka to melodia” zaskakuje nastrojowym singlem.

Aneta FigielW czerwcu 2015 r. wydała płytę „Plan A”, pokazując prawdziwą siebie. Single „Kahone” i „Love” na dobre zagościły w sercach publiczności. Teraz nastrojowa piosenka “Zabierz co chcesz” będzie miała okazję towarzyszyć nam podczas jesiennych dni pełnych refleksji, bo jak mówi wokalistka „napisało ją życie”.

W wersji radiowej usłyszymy partie smyczkowe zaaranżowane przez Jacka Piskorza, zagrane przez Atom String Quartet. Natomiast na video uwiecznione zostało klimatyczne wykonanie utworu przy samym pianinie. Możemy w nim zobaczyć uroczą wokalistkę z grzywką, która śpiewa i gra na instrumencie.

Czyżby Sylwia Grzeszczak, która w związku z oczekiwaniem na potomstwo zawiesiła swoją działalność zawodową, miała godną następczynię?

Okazuje się doświadczenie Anety Figiel nie jest mniejsze. Występowała w musicalach: „Piotruś Pan”, „Grease”, “Miss Sajgon”, „Chicago”. Jest laureatką “Szansy na sukces” (odcinek z zespołem Ira), uczestniczką Koncertu Debiutów na Festiwalu w Opolu i pierwszej edycji „Idola”. W 2006 r. zdobyła drugą nagrodę w konkursie “Przebojem na antenę” organizowanym przez Polskie Radio.

Z utworem “Myśl o Tobie” zakwalifikowała się w 2010 roku do finału Krajowych Eliminacji Konkursu Piosenki Eurowizji. Współpracowała ze znanymi polskimi artystami, m.in. zespołami Bajm, De Mono, Marylą Rodowicz czy Ryszardem Rynkowskim.

Artystka pełni obowiązki trenera wokalnego, jest także kompozytorką i autorką tekstów. Muzyka wykonywana na żywo stanowi podstawę jej działań. Dlatego aktywnie koncertuje ze swoimi zespołem. W minionym tygodniu miała okazję wystąpić podczas Jubileuszu Danuty Błażejczyk oraz dać dwa koncerty w Warszawie.

POSŁUCHAJ SINGLA
ANETA FIGIEL – ZABIERZ CO CHCESZ

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!