Jack Garratt ogłasza szczegóły swojego długo wyczekiwanego debiutanckiego albumu!

Jack Garratt
okładka nowej płyty Jack Garratt

Krążek „Phase” będzie miał premierę 19 lutego 2016 roku. Na płycie znajdą się m.in. ostatnie singiel „Weathered” oraz utwory z poprzedniej EP-ki „The Love You’re Given” i „Chemical”.

Album powstał w głównej mierze w Limbo Studios w Londynie, produkcją głównie zajął się sam Jack z pomocą Mike’a Spencera (Weathered/Surprise Yourself) i Bastiana Langebæka (Weathered/Worry).

Jack Garratt to młody brytyjski artysta / producent, którego muzyka błyskawicznie połączyła fanów na całym świecie. W tym roku każdy koncert Jacka w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych był wyprzedany!

Europejska publiczność mogła go usłyszeć na wszystkich znaczących festiwalach muzycznych. Jako multiinstrumentalista (Jack tworzy każdy utwór samodzielnie!) sprawia wrażenie niesamowicie pewnego siebie na scenie, a jego występy zapierają dech w piersiach.

Ten niesamowicie utalentowany, młody artysta pokazuje, że nie tylko potrafi tworzyć utwory przenikające gatunkowo, lecz również przedstawić je na żywo w fascynujący sposób.

W związku z ogłoszeniem szczegółów premiery albumu, Jack ma przyjemność przedstawić nowy utwór z albumu wraz z akompaniującym mu video.

ZOBACZ TELEDYSK
JACK GARRATT – BREATHE LIFE