MUZOTAKTNEWSYSerialeRodzina Versace niezadowolona z The Assassination Of Gianni Versace

Rodzina Versace niezadowolona z The Assassination Of Gianni Versace
R

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Spadkobiercy zamordowanego projektanta Gianniego Versace wystosowali oficjalne oświadczenie, w którym dystansują się do serialu “The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story”.

Produkcja The Assassination Of Gianni Versace: American Crime Story opowiada o zabójstwie projektanta. Latem 1997 roku kreator mody Gianni Versace (Edgar Ramirez) został zastrzelony przed swą rezydencją w Miami przez seryjnego zabójcę, Andrew Cunanana (Darren Criss). Versace był jego piątą i ostatnią ofiarą.

REKLAMA

Penélope Cruz wciela się w siostrę Gianniego, także projektantkę Donatellę, a Ricky Martin w Antonia D’Amico, partnera Versacego.

Rodzina Versace nie do końca jest zachwycona, że serial w ogóle powstał.

– Rodzina Versace ani nie autoryzowała, ani w żaden sposób nie jest zaangażowana w nadchodzący serial o śmierci pana Gianniego Versace – czytamy w oświadczeniu. – Ponieważ Versace nie autoryzowali ani współtworzyli książki, na podstawie której serial częściowo jest oparty, należy go traktować wyłącznie jako fikcję.

Materiały promocyjne partnera

Twórcy zapewniają, że produkcja oparta jest na faktach. – “The Assassination Of Gianni Versace” powstało na podstawie opartego na szczegółowych badaniach bestsellera non-fiction “Vulgar Favors” Maureen Orth, który przedstawiał historię zabójstw dokonanych przez Andrew Cunanan – odpowiadają przedstawiciele FX.

Sezon “Versace: American Crime Story” składać będzie się z 10 odcinków. Tom Rob Smith napisał scenariusz. Premierę wyznaczono na 18 stycznia 2018 roku.

Seria “American Crime Story” przybliża słynne, prawdziwe zbrodnie. Pierwsza część przedstawiła sprawę O.J. Simpsona i zdobyła 9 statuetek Emmy i 2 Złote Globy. Trzecią odsłoną będzie “American Crime Story: Katrina”.

▸ Przeczytaj również: David Bowie dziś by skończył 71 lat! (posłuchaj nowej wersji Let’s Dance)

https://www.youtube.com/watch?v=_CCMRJOhqr0

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA