Już jest! Nowy teledysk do singla “Perfect” z nadchodzącej płyty One Direction – “Made in the A.M.”

„Perfect” to drugi singiel promujący nową płytę studyjną One Direction! Dziś w nocy miała miejsce premiera teledysku do tego utworu. Obraz wyreżyserowała Sophie Müller, która na swoi koncie ma ponad 100 wideoklipów (m.in. Annie Lennox, No Doubt, Sophie Ellis-Bextor, Garbage, Blur), nagrodę MTV Video Awards i nominację do Grammy.

Współautorami „Perfect” są Harry i Louis oraz Bunetta, Shatkin, Jacob Kasher, John Ryan, Maureen Anne McDonald, a za jej produkcję odpowiadają Julia Bunetta, Jesse Shatkin, AFTERHRS.

Jest to kolejny po „Drag Me Down” i „Infinity”, utwór z mocnym gitarowym brzmieniem, ukazujący nowe, dojrzalsze brzmienie One Direction.

„Made in the A.M.” to piąty w karierze zespołu album studyjny. Jego premiera zaplanowana jest na 13 listopada br. Krążek dostępny będzie w wersji podstawowej oraz deluxe.

One Direction ma na swoim koncie ponad 65 milionów sprzedanych płyt i singli oraz występy przed 7,5 miliona fanów na całym świecie. Zespół jest prawdziwym fenomenem muzyki pop.

W maju tego roku, zespół wygrał dwie nagrody Billboard Awards dla Najlepszej Grupy oraz Najlepszego Koncertującego Artysty, a niedawno wystąpili na prestiżowym Apple Music Festival w Londynie.

ZOBACZ TELEDYSK
ONE DIRECTION – PERFECT

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!