Mandaryna wraca! Kiedy premiera nowej piosenki?

Mandaryna, była żona Michała Wiśniewskiego, największe sukcesy na scenie muzycznej święciła ponad dekadę temu. Teraz zapowiada wielki powrót!

Mandaryna wraca! Kiedy premiera nowej piosenki?
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Mandaryna ogłosiła właśnie wielki powrót na scenę muzyczną. W najbliższych planach są już dwa koncerty oraz nowy singiel.

Na Instagramie Mandaryna opublikowała zdjęcie, na którym widnieje napis „Ugly Man”. Czy to tytuł jej nowego singla?! Fani nie mają wątpliwości, że to zapowiedź nowego kawałka.  „Królowa wraca!”, “wielki powrót”, “To będzie szoł roku 2o18” – czytamy w komentarzach.

Fani są zachwyceni, bowiem ich idolka zapowiedziała po latach powrót na scenę muzyczną. W najbliższym czasie artystka zagra dwa koncerty.

Już 27 stycznia br. wokalistka wystąpi w gejowskim klubie Hah we Wrocławiu, później 2 lutego pojawi się w klubie Hush Live w Krakowie. Czy podczas koncertu usłyszymy nową piosenkę? Wszystko na to wskazuje!

Przypomnijmy, że szerszej publiczności Mandaryna dała się pierwszy raz poznać jako tancerka grupy Ich Troje i partnerka lidera zespołu, Michała Wiśniewskiego.

W 2004 roku rozpoczęła solową karierę muzyczną. Wydała cover utworu „Here I Go Again” z repertuaru Whitesnake. Jej dwie pierwsze płyty, “Mandaryna.com” i “Mandarynkowy sen”, spotkały się z sukcesem komercyjnym w Polsce. Drugi album trafił na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się płyt w kraju. Na albumie znalazła się m. in. dyskotekowa wersja „You Give Love a Bad Name” zespołu Bon Jovi, wydana jako kolejny singel.

Mandaryna skandale!

W 2005 roku wywołała skandal medialny swoim występem na festiwalu sopockim, gdzie została skrytykowana za brak umiejętności wokalnych podczas śpiewania utworu „Ev’ry Night”. Po dwóch latach gwiazda zapowiedziała wydanie kolejnej nowej płyty. W lipcu 2007 roku ukazał się singel „Heaven”. Piosence towarzyszył kolejny skandal, bowiem uznana została za plagiat utworu „Jump” z repertuary Madonny.

W 2009 roku wydała swoją trzecią płytę “AOK”. Przy albumie pracowali znani producenci muzyczni z Bad Logic oraz amerykański DJ i remixer Josh Harris. Jednak album mimo kilku zdobytych nagród nie okazał się sukcesem komercyjnym i nie wszedł na listę sprzedaży w Polsce.

Mandaryna koniec kariery muzycznej!

Latem 2012 roku wokalistka zaprezentowała utwór „Bring the Beat”, utrzymany w stylu dance z elementami dubstepu. Singiel był zapowiedzią czwartego albumu piosenkarki, który do dnia dzisiejszego nie ukazał się. W styczniu 2013 na oficjalnym kanale Mandaryny w serwisie YouTube opublikowany został ilustrujący ten utwór teledysk.

W październiku 2013 roku piosenkarka ogłosiła koniec kariery muzycznej z uwagi na otwieranie nowych szkół tańca Mandaryna Dance Studio.

Czekacie na powrót Mandaryny?!

Mandaryna koncerty 2018:

27 stycznia 2018 – klub Hah – Wrocław
02 luty 2018 – klub Hush Live – Kraków

Zobacz teledysk Mandaryna – Ev’ry Night

View this post on Instagram

#photography #fun

A post shared by Marta Wisniewska (@marta.mandaryna) on

zespoły weselne