Red Storm z kontraktem w Niemczech!

RED STORM
fot. Monika Leśna (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Red Storm, nowy międzynarodowy projekt dotychczasowej wokalistki Desdemony Agnieszki Leśnej, podpisał właśnie kontrakt płytowy z niemiecką wytwórnią Echozone!

RED STORM
fot. Monika Leśna (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Pierwszy album Red Storm ukaże się na rynku w 2016 roku Agnieszka Leśna, dotychczasowa wokalistka formacji Desdemona, od dłuższego czasu pracuje nad solowym, międzynarodowym projektem Red Storm. Artystka niedawno poinformowała, że producentem płyty Red Storm będzie znany ze współpracy m.in. z Depeche Mode czy Nine Inch Nails John Fryer!

Dzisiaj na oficjalnym profilu facebook Red Storm (www.facebook.com/redstorm.official ) poinformowano o podpisaniu kontraktu z niemiecką wytwórnią płytową Echozone. Label jest częścią koncernu medialnego Bob – Media GmbH, który posiada w swoim katalogu m.in. takich artystów, jak: The Mission, Ikon, Wayne Hussey, czy Minerve.

Na początku nowego roku światło dzienne ujrzy pierwszy singiel Red Storm z towarzyszącym mu wideoklipem. Będzie on promował nadchodzące wydawnictwo grupy, które ukaże się nakładem Echozone jeszcze w pierwszej połowie 2016 roku .

W unikalny projekt Agnieszki Leśnej o nazwie Red Storm zaangażowani są muzycy i producenci z całego świata: Ivan Muñoz, legitymujący się współpracą m.in. z Hani Elis (Atari Teenage Riot), Die Krupps czy Tyske Ludder, Dario Chiereghin’a z Mortuary Drape, Il Tropico oraz Kaliage czy DJ Tito z duetu Bacte&Tito. Album Red Storm powstaje w studiach we Francji Włoszech i w Polsce.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!