Muzyka

Serena Williams tańczy do przeboju N.E.R.D. (WIDEO)

Podobnie, jaki kiedyś “Happy” Pharrella Williamsa, tak ostatni singel jego formacji N.E.R.D., “Lemon”, robi w sieci karierę za sprawą kręconych przez fanów własnych wersji oryginalnego klipu. Swoje wideo przygotowała nawet Serena Williams.

Serena Williams hitem w internecie!

Używając #LEMONDANCECHALLENGE, można znaleźć już kilka tysięcy filmów z nowymi wersjami kawałka, w którym po raz pierwszy w historii rapuje Rihanna – w wykonaniu tancerzy amatorów, profesjonalnych choreografów, a także Justina Timberlake’a czy popularniej skrzypaczki Mapy.

Od wczoraj prawdziwym hitem jest nagrane we współpracy z magazynem “Vouge” wideo z tenisistką Sereną Williams podrygującą w rytm utworu na płycie lotniska i w prywatnym samolocie.

Krótki klip z drobnymi animacjami można obejrzeć poniżej.

▸ Przeczytaj również: The Black Eyed Peas bez Fergie (posłuchaj kawałka Street Livin’)

» Wybrane dla Ciebie

“Lemon” promuje album “No_One Ever Really Dies”, który premierę miał 15 grudnia. W realizacji materiału udział wzięli Kendrick Lamar, M.I.A., Gucci Mane czy Ed Sheeran.

N.E.R.D. to trio, w którego skład wchodzą Pharrell Williams, Chad Hugo i Shay Haley.

Już pierwszy album zespołu zrobił spore zamieszanie. Longplay “In Search Of… ” z września 2001 roku przyniósł grupie nagrodę Shortlist stanowiącą amerykański odpowiednik Mercury Music Prize. Kolejne dzieło, “Fly or Die” z marca 2004 roku, zapewniło takie hity, jak “She Wants to Move” czy “Maybe” z gościnnym udziałem Lenny’ego Kravitza.

[buybox-widget category=”music” name=”No One Ever Really Dies” info=”N E R D”]

fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Autor
Redakcja MUZOTAKT.pl
Dowiedz się więcej na temat: N.E.R.DSerena Williams