Zobacz tańczącą Mø z Diplo – Get It Right (WIDEO)

Do sieci trafił klip do piosenki “Get It Right” będącej efektem współpracy Mø z Diplo. Premiera już teraz na MUZOTAKT.pl

– Nauczenie się trzech minut choreografii nie było łatwe, ale to była niezła frajda – zapewnia Mø. – Brawa dla Diplo za ten genialny pomysł.

Dunkę tańczącą z Diplo można obejrzeć poniżej.

Piosenka “Get It Right” towarzyszy dokumentowi “Give Me Future” o ubiegłorocznej wizycie Major Lazer na Kubie. Film przybliża darmowy show, jaki Diplo i jego grupa zagrali w 2016 roku w Hawanie dla blisko półmilionowej publiczności.

Mø to jedna z popularniejszych gwiazd popu ostatnich lat o czym świadczą single “Final Song” i “Drum” czy megaprzebój “Lean On” Major Lazer z udziałem wokalistki.

Jedyny album Dunki, która naprawdę nazywa się Karen Marie Aagaard Orsted Andersen, to “No Mythologies To Follow” z marca 2014 roku. W styczniu 2017 roku ukazał się singel “Don’t Leave” Snakehips z jej udziałem. Niedawno Mø wydała EP-kę “When I Was Young”.

Diplo to DJ, producent i siła sprawcza Major Lazer.

Na przebojową mieszankę jego formacji składają się niskie basy, jamajskie, dancehallowe rytmy, trapowe wycieczki i EDM-owe podbicia.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello jak Taylor Swift i Katy Perry?! Nowa królowa POPU!

zespoły weselne